Рівне:

Створення та просування сайтів

Завдяки засобам масової інформації вдалось встановити особу загиблої жінки

Рівненська область 11-січ, 2013, 13:269 prov 856
«У мене на подвір’ї лежить невідома жінка», — із таким повідомленням до чергової частини Здолбунівського райвідділу внутрішніх справ у Рівненській області ще четвертого січня звернувся 27- річний Тарас, житель села Здовбиця Здолбунівського району. З одягу на тілі жінки, віком 45-50 років, була одна лишень кофтина. Решта одягу речей була розкидана у дворі навпроти.

 

Ніхто із опитаних сусідів та жителів села загиблу не впізнали, тож, очевидно, що була нетутешня. Як майже оголена жінка потрапила на подвір’я господарства у селі Здовбиця, взялись з’ясовувати правоохоронці. Очевидці, яких вдалось відшукати, повідомили, що бачили її третього січня у маршрутному таксі сполученням «Рівне-Здовбиця». Однак, до кого прямувала жінка — питання і досі лишалось без відповіді. Судово-медичне дослідження тіла показало, що смерть наступила в результаті переохолодження. Не було і жодних ознак насильницької смерті.

Переглянувши сюжет на місцевому телебаченні, загиблу впізнала донька. Її мати, 50-річна Марія, проживала у селі Олександрія Рівненського району, однак, уже тривалий час підтримувала стосунки із чоловіком у селі Мізоч на Здолбунівщині. Третього січня ввечері вона, у стані алкогольного сп’яніння, намагалась доїхати із обласного центру до Мізоча. Однак, пізній маршрут був лише до Здовбиці, а це — за 14 кілометрів. Вочевидь, жінка хотіла дістатись додому пішки, проте, не розрахувала власні сили.

Як зазначають експерти, коли людина замерзає, відбувається зворотній процес і здається, що її навпаки кидає в жар, тому й речі загиблої були розкидані,а сама вона без нічого так і залишилася лежати на снігу….  

 

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору