Рівне:

Створення та просування сайтів

Молодика, від пострілів якого постраждало вісім людей, затримали за гарячими слідами

Рівненська область 15-січ, 2013, 19:599 prov 955

Уночі, 15 січня, до Кузнецовського міськвідділу надійшло тривожне повідомлення, що до центральної районної лікарні у селищі Володимирець доставлено вісьмох осіб із тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості, спричиненими вогнепальними пораненнями. Усі потерпілі —  жителі села Біле Володимирецького району Рівненської області. 

Як повідомив т.в.о. начальника УМВС України в Рівненській області Геннадій Юрчук, винуватець кривавої розправи — 22-річний чоловік, житель сусіднього села Бишляк, який працює єгерем у місцевого приватного підприємця:

—Протягом дня він займався відведеною йому роботою, а орієнтовно о 18-тій годині зустрівся зі своїми товаришами, з якими вирішив відпочити у селі Біле. При собі мав одноствольну рушницю, якою зазвичай забезпечував охорону цих угідь. Коли вони прийшли до магазину, то чоловіка попередили про те, що із рушницею із торгівельного закладу потрібно вийти. Тоді 22-річний молодик вийшов, поклав зброю на сани і повернувся до своєї компанії, з якою розпивав спиртні напої. Близько 20 години у приміщення зайшла молодь, яка присіла за сусіднім столиком. Між ними на ґрунті випитого виник словесний конфлікт, після чого підозрюваний вийшов на вулицю та здійснив три постріли у віконне скло цього магазину. У результаті трьох пострілів, а один патрон налічує до 50 дробин, тілесні ушкодження отримали вісім відвідувачів кафе. Згодом вони були доставлені до лікарні, де їм була надана відповідна медична допомога. Сьогодні вони перебувають на лікуванні у стаціонарі, стан їх здоров’я наразі задовільний. Підозрюваний затриманий. Відомості щодо цієї події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань із кваліфікацією за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Що стосуюється питання користування мисливською рушницею, то наразі вона вилучена, але на ній немає ні номеру, ні відповідної реєстрації за затриманою особою. Продиться перевірка щодо тривалості її користування та місця придбання.

Чоловік, який влаштував стрілянину, тривалий час вживає спиртні напої та відноситься до категорії людей, які можуть вести себе неадекватно. Наразі інформація про його судимість відсутня. Втім, затриманий одружений і на вихованні має двох малолітніх дітей.

 

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору