Рівне:

Створення та просування сайтів

У Рівненській області засуджено контрабандиста трамадолу

Рівненська область 18-бер, 2013, 15:459 prov 728
Набув чинності вирок Рівненського міського суду у кримінальній справі порушеній слідчими СБУ, стосовно 22-річного жителя м.Здолбунів Рівненської області, який налагодив канал контрабандного переміщення із однієї з країна Південної Азії до України наркотичного засобу – трамадолу.
Встановлено, що зловмисник замовив з-за кордону через мережу Інтернет пігулки трамадолу. Переправлення наркотику здійснювалося за допомогою системи міжнародних поштових відправлень на власну абонентську скриньку. У подальшому зловмисник планував розповсюджувати наркотик у нічних клубах Рівненщини.
У серпні 2012 року співробітники СБУ затримали зловмисника під час одержання поштового відправлення у одному з місцевих поштових відділень. У ході огляду пакунку правоохоронці виявили півтори тисячі пігулок трамадолу, обіг якого обмежено на території України.
Суд визнав контрабандиста винним у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.15; ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч.3 ст.307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді обмеження волі строком на 2 роки і три місяці.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору