Рівне:

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» відремонтувало дорогу для 4,5 тисяч своїх співробітників і жителів області

Рівненська область 29-мар, 2013, 13:039 prov 953
До кінця 2013 року рівненчани отримають додатково 13 тис. кв. м відремонтованих та облаштованих доріг.
ПАТ «Рівнеазот», що входить до OSTCHEM, одне з найбільших підприємств Рівненської обл., відремонтувало 1,5 км дороги, яка з’єднує завод із населеними пунктами і є для жителів околиць головним шляхом сполучення з підприємством.
На капітальний ремонт ділянки дороги від сіл Метків і Рубче підприємство витратило 3 млн. грн., при цьому комплекс ремонтних робіт охоплював зняття старого покриття, укладання асфальту, встановлення бордюрів та облаштування тротуарів. Крім цього, підприємство подбало про територію навколо дороги і облаштувало ефективне водовідведення, повністю відновило освітлення, а на місці старих тополь висадило молоді липи і клени.
До кінця 2013 року «Рівнеазот» планує додатково провести капітальний ремонт 13 тис. кв. м доріг – як внутрішніх, що знаходяться на території заводу, так і доріг загального користування.
Як зазначив голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда, «сьогодні «Рівнеазот» – не тільки потужне хімічне підприємство, яке забезпечує тисячі робочих місць, розвиваючи промисловий потенціал регіону. Підприємство дбає про суспільство, про те місце, де ми живемо і працюємо. У 2013 році ми приділили особливу увагу ремонту доріг: 1,5 км ключової дороги вже відремонтовано, а до кінця року ми витратимо ще понад 2,5 млн. грн. на ремонт дорожнього покриття інших транспортних шляхів».
За словами генерального директора OSTCHEM Олександра Халіна, «облаштування доріг є одним з найважливіших соціально значимих напрямів OSTCHEM і Group DF у цілому. Нещодавно концерн «Стірол», що входить до групи, закупив матеріали для ремонту міських доріг у Горлівці, а у Черкасах ПАТ «Азот» – інше підприємство OSTCHEM – повністю реконструювало центральну площу міста і планує завершити ремонт кількох міських дорожніх артерій до травня 2013 року».
Довідка: ПАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших українських хімічних підприємств, входить в OSTCHEM – холдинг, який координує підприємства азотної хімії Group DF.
Виробництво мінеральних азотних добрив є основним напрямом роботи «Рівнеазоту». Виробничий цикл з виробництва мінеральних добрив на підприємстві складається з трьох основних етапів (переділів): виробництво аміаку – виробництво слабкої азотної кислоти – виробництво мінеральних добрив (аміачна селітра, вапняно-аміачна селітра).

У 2012 році у «Рівнеазот» було інвестовано USD 13 мільйонів. Згідно з інвестиційними планами, у 2013 році у підприємство буде додатково вкладено близько USD 16 млн.
Схожі новини
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вгору