Рівне:

Створення та просування сайтів

Посадовця медичного закладу покарано за вчинення корупційного правопорушення

Рівненська область 03-кві, 2013, 12:179 prov 1 108
Судом розглянуто протокол, складений Острозькою міжрайонною прокуратурою стосовно посадовця медичного закладу за вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-2 КУпАП (порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень).
Прокурорською перевіркою встановлено, що завідувач одного із відділень комунального закладу "Острозька центральна районна лікарня" видав у лютому 2012 року недостовірний листок працездатності громадянину для пред’явлення за місцем роботи в той час, як насправді, у зазначений в документі період останній перебував не на лікуванні, а на заробітках за кордоном. За такі неправомірні дії лікар ще й одержав неправомірну вигоду в розмірі 100 гривень.
Постановою Острозького районного суду від 28.02.2013 медпрацівника визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди в розмірі 100 грн.
Корупціонера звільнено із займаної посади.

Любов Ковальчук,
Острозький міжрайонний прокурор,
старший радник юстиції.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору