Рівне:

Створення та просування сайтів

Більше 5 мільйонів гривень направить ПАТ «Рівнегаз» на соціальні гарантії своїх працівників

Рівненська область 21-січ, 2014, 19:079 prov 966
ПАТ «Рівнегаз» ухвалило новий колективний договір між адміністрацією підприємства та працівниками на 2014-2019роки. Згідно з його положеннями лише в цьому році на виконання соціальних зобов’язань компанія направить понад 5 млн. гривень.
В новому договорі керівництво та профспілковий комітет встановили нові показники матеріальних допомог, покращили умови соціального захисту новоприйнятих спеціалістів та змінили підхід до преміювання працівників, яке буде залежати від еефктивності праці та результатів господарської діяльності підприємства.
«Усі пункти щодо доплат і компенсацій у колдоговорі прописані чітко і однозначно, що гарантує їх безумовне виконання, - зазначила голова об’єднаної профспілкової організації ПАТ «Рівнегаз» Людмила Іванець. – Крім того угодою зменшено кількість однотипних доплат, що сприятиме справедливому розподілу соціальних гарантій серед усіх членів колективу.»
Вперше колективний договір розроблявся і приймався максимально відкрито. Адже до процесу його підготовки були залучені не лише працівники ПАТ «Рівнегаз» та керівники профспілкової організації, а й представники галузевих профспілок.
У новому договорі адміністрація підприємства взяла на себе зобов’язання із виплати матеріальних допомог на лікування, оздоровлення, відзначення ювілеїв, виходу на пенсію, поховання. Так, наприклад, новоприйняті фахівці, які йтимуть у щорічну відпустку, відтепер мають можливість отримувати матеріальну допомогу на оздоровленя. Попередньою угодою подібні виплати надавались після 2-х років роботи на підприємстві.
Крім того для працівників підприємства передбачені додаткові оплачувані відпустки у випадку значимих подій. Так, при народженні дитини батько отримує право на дводенну відпустку, а батьки школярів молодших класів на одноденну - 1 вересня.
Також новим колдоговором передбачено щомісячно перераховувати на користь профспілкового комітету кошти в розмірі 0,5% від фонду оплати праці підприємства на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботи. Загалом виконання колективного договору обходится підприємству у 5млн. 774 тис.грн. у рік.
«Укладення колдоговору терміном на п’ять років свідчить про те, що ПАТ «Рівнегаз» має чітке стратегічне бачення свого розвитку і може гарантувати своїм працівникам соціальний захист та матеріальну стабільність в нинішній нелегкій економічній ситуації», - наголосив голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас.
Колективний договір регулює відносини між адміністрацією та працівниками ПАТ «Рівнегаз» з виробничих, трудових та соціально-економічних питань. До сфери регулювання угоди відноситься формування та використання фонду оплати праці, встановлення доплат і надбавок, забезпечення соціальних гарантій та охорони праці, а також низка інших важливих питань. Інтереси працівників підприємства представляє профспілкова організація, що об’єднує 1790 членів та діє на основі власного статуту.

Довідка:
ПАТ «Рівнегаз» займається розподілом та постачанням природного газу. Щорічно підприємство транспортує близько 700 млн.м.куб. блакитного палива.
Природним газом на Рівненщині користується 250 тисяч сімей та 293 промислових підприємства.
Найбільшими промисловими споживачами ПАТ «Рівнегаз» є ПАТ «Рівненська кондитерська фабрика», хлібозавод ТМ «Рум’янець», ТОВ "РЗВА-ЕЛЕКТРИК, Рівненський льонокомбінат.
ПАТ «Рівнегаз» входить до п’ятірки найкрупніших платників податків і роботадавців Рівненської області. Штат компанії налічує близько 1800 осіб, а минулорічні відрахування до бюджетів усіх рівнів становлять близько 75 млн.грн.


За додатковою інформацією звертатися
до спеціаліста зі зв’язків з громадськістю
Вікторії Левчук
Тел.: +38 (0362) 64-39-02
Моб.:+38 (067) 313-23-02
e-mail: press@rvgas.com.ua
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору