Рівне:

Створення та просування сайтів

Рада підтримала указ про часткову мобілізацію

Україна / Актуально 22-лип, 2014, 12:329 prov 1 141
Верховна Рада підтримала указ президента "Про часткову мобілізацію".
За відповідне рішення проголосували 232 народних депутатів.
У прес-службі президента необхідність указу аргументували "поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України".
Також повідомили, що призов військовозобов'язаних, резервістів та поставку транспортних засобів здійснюватимуть у обсягах, визначених мобілізаційними планами.
Термін дії указу – 45 днів з моменту вступу у силу.
Як повідомлялося, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що указ про часткову мобілізацію дозволить наростити сили та здійснити ротацію військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції.
Також нагадаємо, що в Україні після початку російської агресії у березні та травні 2014 року вже ухвалювали рішення про часткову мобілізацію.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору