Рівне:

Невігласи і неадеквати - навіщо вони українській політиці?

Актуально 02-сен, 2021, 17:009 swet 1 280

Час від часу ми чуємо про розбірки, мордобої між політиками навіть під основним політичним куполом України – в парламенті: матюки, неадекватну поведінку,  сексистські скандали тощо. В політичному житті різних часів та різних країн були такі феномени. Знаємо з історії про різні потусовки навіть і в британському парламенті, який був завжди взірцем і власне назва "Парламент" від ( "парле" від франц. – говорити) – це назва першої законодавчої установи в світі.

Але те що відбувається серед деяких ( не усіх звичайно) депутатів в Україні набуває інколи  Нонсенсу. Тут можна навіть зустріти людей, які два слова до купи потрібних не зв'яжуть, але вміло перепощують чужі зарозумілі пости, час від часу виставляють картинки з іньєкціями краси, виглядаючи із-за спин депутатів-пабратимів, які достойно там посідають місце, а ще прикриваючись нібито благородними гаслами до кращих змін в країни - це все в їхньому баченні і є спечене "депутатство".  І навіть ні в одном глазу, як то кажуть, коли їх "зарозумілі речі" визивають в навколишніх просто сміх, або і реготання. Можна навіть знайти таких особин, які чудним образом у зрілому віці здобули вищу освіту, навіть не купивши диплом. Цікаво, а як? Невже вони вже коли їм було за сорок, сіли за парту і склали ЗНО разом з сімнадцятилітніми випускниками?

Політика завжди була брудна справа, а коли туди лізуть деякі невігласи і неадеквати, вдягнувши вишиванку на брудне тіло, то вона стає ще більш брутальнішою. А це шановні і міжнародний авторитет нашої країни. Постає питання - " То нащо дарма займають місце деякі необтесані Невігласи і Неадеквати в українській політиці?" Вони мали б вибачитися перед українською нацією та колегами за окозамилювання та імітацію нардепства, і уступити місце людям достойним, але ж це невігласи - звичайні...

  " Буває, що на великих висотах глупота поставлена..." - це саме той випадок...

Схожі новини
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Вгору