Рівне:

Створення та просування сайтів

Цирк для працівників ДАІ

Останні новини 18-авг, 2008, 12:229 prov 917
Саме так можна назвати дії 40-річної пані Наталії, жительки Київської області, яка продемонструвала працівникам ДАІ.
Під час проведення профілактичного відпрацювання обласного центру 15 серпня на вулиці Гагаріна поблизу Сарненського кільця наряд вартових доріг помітив автомобіль «Опель-Комбо», червоного кольору. Іномарка рухалася досить підозріло то зупинялася, то продовжувала рух.
Наближаючись до наряду працівників ДАІ водій зупинив автомобіль. Із нього вийшла симпатична дама і побігла в сторону закладу відпочинку «Райський сад», де зупиняються водії таксі.
Підійшовши до одного із таксистів пані Наталя запропонувала йому перевезти автомобіль за певну ванагороду. Богдан, водій таксі розповідає:
— Я стояв біля «Райського сада». Підійшла до мене жінка і попросила мене перегнати автомобіль до автовокзалу на стоянку. Я дав згоду, бо вона сказала, що мені за це заплатить.
Водій таксі сів за кермо автомобіля, а пані Наталя заховалася у будці цього ж авто.
Все це дійство проходило на очах у вартових доріг. Коли ж працівники ДАІ зупинили це авто, то зрозуміли чому жінка так себе вела.
А причина була у тому, що керувала вона автомобілем без посвідчення водія. Крім цього, жінка була на підпитку.
Будь-які пояснення на камеру Наталія відмовилася давати.
Працівники ДАІ доправили порушницю до медичного закладу, однак і там вона відмовилася проходити медичний огляд на стан сп’яніння.
У присутності свідків на Наталю працівники ДАІ склади два адміністративні протоколи за керування транспортним засобам без посвідчення водія та за ухилення від проходження медичного огляду на стан сп’яніння.
Автомобіль доправили на штрафмайданчик. Подальшу долю, як водія, пані Наталі вирішить суд.
Загалом за час проведення відпрацювання обласного центру працівники ДАІ виявили близько 100 порушень правил дорожнього руху, з яких 8 фактів керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, — повідомила Світлана Марко, інспектор сектору зв’язків з громадськістю УДАІ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору