Матч невикористаних можливостей

Спорт 06-бер, 2008, 19:179 prov 1 436
Саме так можна підсумувати черговий матч БК-93 ”Пульсар” у чемпіонаті України з баскетболу серед команд суперліги проти БК ”Одеса”. Приймаючи вдома сусіда по турнірній таблиці, рівнянам необхідна була перемога. І вони мали її здобувати. Проте на заваді стали... свої помилки та жахлива реалізація штрафних кидків. Як підсумок — чергова поразка — 63:68 (17:20, 16:17, 20:17, 10:14).
Відчуваючи відповідальність за суботній поєдинок, підопічні Михайла Переверзія не були схожі самі на себе. Одесити, які підсилилися кількома легіонерами, не були складним суперником для рівнян. У поразці господарі мають винити самих себе. Впродовж поєдинку баскетболісти БК-93 ”Пульсар” допустили двадцять три (!) втрати м’яча (одесити відзначилися тринадцятьма). До цього слід додати тринадцять промахів з лінії штрафних кидків — проти одного у гостей. За таких статистичних даних здобути перемогу надзвичайно важко. А шанс виграти і покращити свої показники у рівнян був. На жаль, вони ним не скористалися. Впродовж всього поєдинку на майданчику точилася вперта та безкомпромісна боротьба. Жодній із команд не вдавалося відірватися від суперника на безпечну очкову відстань. Дев’ять разів рахунок ставав нічийним. Доля матчу вирішилася у заключній, четвертій, десятихвилинці. За чотири з половиною хвилини до завершення чверті Олексій Рябінін робить рахунок 62:59. Чергове очко вболівальникам довелося чекати чотири хвилини. Таким провалом у нападі господарів одесити скористалися сповна. За 33 секунди до завершення десятихвилинки Олександр Захожий реалізував один із двох штрафних кидків і зробив рахунок 63:66. Баскетболісти БК ”Одеса” провели чергову атаку й Олег Юшкін встановив остаточний рахунок. Фінальний свисток зафіксував кінцевий, невтішний результат для нашої команди — 63:68. Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 ”Пульсар”: — Вважаю, що поступилися з кількох причин. Знову не реалізували тринадцять штрафних кидків. Це якесь невезіння, злий фатум нас переслідує. З травмою грав лідер команди Стас Сокур. До цього всього додалися жахливі помилки у заключній чверті. Я не знімаю з себе відповідальності за поразку. Необхідно переглянути ще раз гру і розібратися. Не можу сказати, що гравці не старалися. Можливо, велике бажання перемогти стало на заваді здобути виграш... Вадим Пудзирей, головний тренер БК ”Одеса”: — У Рівному завжди важко грати — ваша команда досить сильно змагається із будь-яким суперником. Але ми приїхали до вас вигравати. Хлопці дуже старалися і змогли виконати завдання. Допоміг в цьому легіонер, якого нещодавно придбали — Маркус Вілсон. Змогли нав’язати щільну гру, що дало свій результат. В доробок БК-93 “Пульсар” очки набирали: Андрій Артимович та Анатолій Дубнюк — по 12 очок, Юрій Фрасенюк та Іван Шкурупій — по 8, Олександр Захожий — 7, Дмитро Дятловський — 6, Олексій Рябінін і Станіслав Сокур — по 5. В одеситів найрезультативнішими були чорношкірі легіонери Маркус Вілсон — 24 пункти та Едді Барлоу — 14. Результати решти ігор: БК “Кривбасбаскет-Люкс” — БК “Хімік” — 78:64 (дублери 56:98), “Черкаські мавпи” — БК “Дніпро” — 106:71 (59:64), БК “Сумихімпром” — БК “Азовмаш” — 67:93 (80:72), “Політехніка-Галичина” — БК “Будівельник” — 81:75 (87:78), БК “Київ” — МБК “Миколаїв” — 121:77 (82:89). Вихованці рівненського баскетболу допомогли своїм командам здобути перемоги. Сергій Ліщук за ”Азовмаш” зіграв 19 хвилин, набрав 13 очок і зробив 8 підборів, а Віктор Герасимчук за ”Кривбасбаскет-ЛЮКС” провів на майданчику шість хвилин, закинув два очки і зробив один підбір. Натомість дублери зуміли перемогти своїх візаві — 85:70. Найбільше очок набрали Артем Шелуха (18) та Вадим Коваль (17). Наступний поєдинок рівняни знову проведуть вдома і знову із сусідом по турнірній таблиці. 15 березня до нас приїде криворізький ”Кривбасбаскет-ЛЮКС”.