Гість гірший за татарина

Спорт 20-бер, 2008, 13:479 prov 1 286
Підопічні Михайла Переверзія лише в першій десятихвилинці змогли контролювати перебіг подій на майданчику. З ніг на голову все стало у другій чверті. Гості заграли агресивніше у захисті та результативніше у нападі, що відразу позначилося на результаті. Всі намагання рівнян повернути втрачене завершилися нічим. Після першої половини БК-93 ”Пульсар” поступався шість очок. Для баскетболу це ніщо. Тим більше, попереду були ще дві чверті.
Проте після перерви стан речей не змінився. Навпаки, криворізькі спортсмени нарощували свою перевагу. Не останню роль у цьому зіграв вихованець рівненського баскетболу Віктор Герасимчук. До фінального свистка гості впевнено гнули свою лінію і здобули більш ніж впевнену перемогу — 88:59.
Щоправда, правильніше було б сказати, що не криворізькі баскетболісти виграли, а наші програли. На жаль, у БК-93 ”Пульсар” не знайшлося лідера, який зміг би повести за собою партнерів і надихнути на впевненість у перемозі. Той суботній день надовго запам’ятається як вболівальникам, які залишилися вкрай незадоволені грою команди, так і спортсменам та тренерам команди. Підопічні Михайла Переверзія були не схожі на себе. Непотрібні втрати м’яча, провали в захисті, промахи під час виконання штрафних та триочкових кидків, якими славляться наші гравці. Все це стало причиною поразки. Звичайно, можна все скинути на травми та хвороби гравців, на фарт тощо. Проте жодного слова не було б сказано у бік команди, якби вона поступилася, борючись. А цього якраз на майданчику ДЮСШ-4 того суботнього вечора не було. Але й образливих слів з боку глядачів баскетболісти нашої команди теж не заслужили. Бувають провали, бувають зриви. Це життя... А якщо взяти матеріально-технічну базу та фінансову спроможність БК-93 ”Пульсар”, то взагалі незрозуміло, як команді вдається стільки років грати у найсильнішій лізі чемпіонату України. Не просто грати, а примушувати рахуватися із собою грандів. А підтримувати команду у важку хвилину тяжче, ніж радіти перемогам...
Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 “Пульсар”:
— Матч команда провалила. Ми використовували різні системи захисту, але це не допомогло. Я не знімаю відповідальності з себе, але є й інші причини. Головна — травми та хвороби. Станіслав Сокур проходить лікування, Юрій Фрасенюк вийшов на матч з температурою, Олександр Захожий грав з травмою, лікується в Харкові Іван Шкурупій. Ми старалися...
Звєздан Мітровіч, головний тренер “Кривбасбаскет-Люкс”:
— Ми досить серйозно готувалися до гри у Рівному. Я налаштовував хлопців на важку гру. Нам вдалося добре зіграти в захисті і, пропустивши 59 очок, здобути важку перемогу.
Очковий доробок команди: Вадим Скиданов — 14 очок, Анатолій Дубнюк — 12, Юрій Фрасенюк — 8, Станіслав Сокур — 7, Андрій Артимович — 6, Олександр Захожий та Ілля Шемосюк — по 4, Дмитро Дятловський, Олексій Рябінін — по 2. У гостей найрезультативнішими були Дмитро Глєбов — 24 та Дмитро Корабльов — 18. Вагомий внесок у виграш своєї команди зробив вихованець рівненського баскетболу Віктор Герасимчук — 10 пунктів.
Підсолодила гірку пігулку поразки головної команда перемога дублерів БК-93 ”Пульсар” — 85:80. Найвагоміший внесок зробили Артем Шелуха — 26 пунктів та Вадим Коваль — 20.
Результати решти ігор: БК ”Хімік” — ”Сумихімпром” — 111:77 (дублери — 82:66), ”Будівельник” — БК ”Одеса” — 65:67 (ОТ) (63:73), МБК ”Миколаїв” — ”Політехніка-Галичина” — 96:86 (104:92), ”Азовмаш” — ”Черкаські мавпи” — 85:79 (78:57), БК ”Дніпро” — БК ”Київ” — 61:87 (78:61).
Наступний поєдинок БК-93 “Пульсар” проведе в Сумах 22 березня проти місцевого “Сумихімпрома”.