Козир рівнян не зіграв

Спорт 03-кві, 2008, 10:179 prov 1 199
Рівняни добре розпочали матч і повели у рахунку. Впродовж першої чверті баскетболісти БК-93 ”Пульсар” нічим не поступалися, а навіть переважали своїх опонентів. Така зарядженість на боротьбу дала свої плоди і рівняни виграли першу чверть. Старт другої був холодним душем для господарів. Впродовж хвилини южненці відіграли відставання і гра йшла на рівних. Суперники продемонстрували присутнім атакуючий баскетбол. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей — 42:41.
Друга половина перевернула все з ніг на голову. Баскетболісти ”Хіміка” заволоділи ініціативою і почали нарощувати відрив. Злам настав наприкінці третьої чверті, коли гостям вдався спурт — 7:0 і вони отримали одинадцятиочкову різницю в рахунку. Попри всі намагання пульсарівців зміни перебіг подій на майданчику, южненці втримували свою перевагу. В рядах господарів не знайшлося лідера, який зміг би повести команду за собою. Фінальний свисток зафіксував чергову поразку БК-93 ”Пульсар” — 69:83.
Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:
— Нам не вистачило сил на весь матч. У другій половині обидві команди продемонстрували не видовищний баскетбол. На жаль, не зміг змусити хлопців рухатися. Не пішли у нас дальні триочкові кидки. П’ять влучань з 25 — низький показник для нас. При такій реалізації важко виграти матч. Повністю програли підбір під обома кошиками.
Не свою гру зіграв лідер команди і капітан Анатолій Дубнюк. Не хочу валити всю вину поразки на нього — всі зіграли нижче своїх можливостей. Наш козир — командна гра, яку сьогодні мої підопічні не показали.
Дмитро Базилевський, головний тренер БК ”Хімік”:
— Перед матчем я налаштовував гравців на складний поєдинок. Так і сталося. Проте вони гадали, що зможуть легко переграти вашу команду за рахунку переваги у класі. Цього не сталося. У перерві довелося серйозно поговорити із хлопцями, аби вони зібралися. Лише після цього вони заграли.
У господарів очки приносили: Юрій Фрасенюк та Станіслав Сокур — по 13, Артем Шелуха — 12, Олексій Рябінін — 10, Ілля Шемосюк — 8, Анатолій Дубнюк — 6, Іван Шкурупій — 4, Дмитро Дятловський — 3. У южненців найрезультативнішими були — Горан Чакіч та Джарріус Джексон — по 19 пунктів.
За підсумками регулярного чемпіонату БК-93 ”Пульсар” посів останнє місце у турнірній таблиці набравши 26 очок. Разом із командами ”Кривбасбаскет-Люкс”, “Будівельник”, БК “Одеса” рівняни поборються за 9-12 місця. А перше місце посів БК ”Київ” — 43 пункти. Вісімка кращих продовжить боротьбу в плей-оф.
Результати решти ігор: ”Черкаські мавпи” — ”Політехніка-Галичина” — 79:91 (дублери — 89:96), ”Азовмаш” — БК ”Київ” — 88:68 (78:100), ”Дніпро” — БК ”Одеса” — 69:67 (68:63), МБК ”Миколаїв” — ”Кривбасбаскет-ЛЮКС” — 90:60 (105:67), ”Будівельник” — ”Сумихімпром” — 89:78 (89:35). Рівнянин Сергій Ліщук за маріупольців за 11 хвилин набрав сім очок і зробив чотири підбори, а Віктор Герасимчук за Кривий Ріг набрав десять пунктів за 27 хвилин.
Поступилися у Рівному дублери БК-93 ”Пульсар” — 81:110. У підсумку вони посіли десяте місце. У другій половині чемпіонату хлопці розіграють місця з 7 по 12.