Три медалі – доробок Рівненських спортсменів на чемпіонаті України з джиу-джитсу

Останні новини 20-бер, 2008, 10:129 prov 1 198
У Маріуполі з 10 по 14 березня проходив Х Чемпіонат України з джиу-джитсу. Рівненська делегація, що приймає участь у змаганнях подібного рівня вже вдруге, змогла значно покращити свій минулорічний результат завоювавши «золото» і дві «бронзи».
Золоту медаль чемпіонату у віковій категорії юніорів (15-17 років) здобув рівнянин Артем Доценко. Бронза у змаганнях юніорів дісталася Андрію Левчуку.
Ще одна бронзова медаль у найскладнішій ваговій категорії – більше 81 кілограма дісталася у напруженій боротьбі рівненському спортсмену Олегу Хомичу.
Як відзначив тренер рівненської команди Руслан Глега, результат здобутий командою є позитивним, проте потенціал рівненських спортсменів є значно вищим. Також пан Глега повідомив, що Артем Доценко за здобутим результатом є кандидатом у збірну України з джиу-джитсу, інші призери чемпіонату отримають звання кандидатів у майстри спорту.
Рівненська команда з джиу-джитсу висловлює подяку Рівненській облдержадміністрації, яка надала фінансову підтримку для участі у чемпіонаті.