«Верес» розійшовся миром з подолянами

Останні новини 03-лис, 2008, 15:349 prov 1 091
В заключному турі першого кола чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський ”Верес” приймав ”Поділля-Хмельницький”. На 31хвилині Максим Морозенко вивів вперед господарів, а наприкінці першого тайму хмельничанин Андрій Будник поновив рівновагу. До завершення зустрічі рахунок не змінився — 1:1. Завершував матч „Верес” в меншості — за другу жовту картку було вилучено з футбольного поля Дмитра Кінаха.
Після шістнадцяти ігор рівняни посідають дев’яту сходинку турнірної таблиці — 21 очко. Лідирує черкаське ”Дніпро” — 36.
Результати ігор: ФК ”Коростень” — ”Княжа-2” — 1:0, МФК ”Миколаїв” — ”Єдність” — 0:1, ”Рось” — ”Оболонь-2” — 2:2, ”Нафком” — ”Буковина” — 1:2, ”Верес” — ”Поділля-Хмельницький” — 1:1, ”Карпати-2” — ”Нива” (Т) — 2:2, ”Бастіон” — ЦСКА — 2:1, ”Нива” (В) — ”Арсенал” — 2:0.