„Верес” втрачає очки

Останні новини 26-сер, 2008, 16:369 prov 1 014
У черговому турі чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський „Верес” приймав ФК „Нива” з Вінниці. Обидві команди знаходяться у верхній частині турнірної таблиці, тому вболівальники стали свідками цікавої гри.
Господарі впродовж більшої частини матчу володіли ініціативою. До перерви рівняни мали кілька стовідсоткових моментів відзначитися, але скористатися ними не змогли. У другому таймі характер гри не змінився. Гра поступово наближалася до завершення коли футболісти ФК „Нива” провели результативну атаку. У компенсований час відзначився Сергій Чабан — 0:1.
Результати решти матчів: ”Дніпро” — ”Оболонь-2” — 3:0, ЦСКА — ”Буковина” — 3:0, ”Нива” (Тернопіль) — ”Поділля-Хмельницький” — 2:0, ”Нафком” — МФК ”Миколаїв” — 1:2, ”Бастіон” — ”Арсенал” — 1:2, ”Десна-2” — ”Єдність” — 1:3, ”Княжа-2” — ”Рось” — 2:1, „Карпати-2” — ФК ”Коростень” — 1:2.
У турнірній таблиці відразу три команди набрали однакову кількість балів — 16. Це вінницька ”Нива”, черкаський „Дніпро” та білоцерківський Арсенал”. „Верес” з десятьма пунктами посідає сьоме місце.