"Верес" зіграв унічию з вінничанами

Останні новини 24-кві, 2008, 12:219 prov 1 505
У черговому турі чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський ”Верес” приймав на своєму полі вінницьку команду ”Нива-Світанок”. Рівняни чудово провели перший тайм і змогли забити гол (відзначився Дем’ян Назаренко). Проте після перерви гості змогли перехопити ініціативу і зрівняти рахунок. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат — 1:1.
Результати решти ігор: ”Рось” — ”Княжа” — 1:3, ”Карпати-2” — ”Нива” — 0:5, ”Енергія” — ”Єдність” — 0:3, ”Буковина” — ФК ”Коростень” — 1:2, ”Динамо-3” — ”Поділля-Хмельницький” — 1:4, ”Нафтовик” — ”Арсенал” — -:+, ”Нафком” — ”Оболонь-2” — 2:1.
Наступний поєдинок ”Верес” проведе на виїзді проти ”Поділля-Хмельницький” 29 квітня. Лідирує у першості ”Княжа” — 50 очок. ”Верес” з 25 пунктами посідає десяту сходинку турнірної таблиці.