Рівне:

ПАН ДАНИЛОВ ПІДСТАВИВ ТОВАРИША ЧЕРЕПУХУ

Головна 15-гру, 2005, 20:399 prov 1286
Провінційна газета плюс відтепер - Провінційка
З ким маємо справу
Про зрадницьку поведінку депутата облради від Сарненського району В.Данилова у періодичній пресі вже писалося. З іменем Ющенка йому вдалося отримати депутатський мандат. З ним він успішно “обслуговував” на минулих президентських виборах Януковича – звітував про досягнення ЗМІ щодо його популяризації у Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях.
Члени фракції “Наша Україна” в облраді “попросили заробітчанина” піти із фракції, намає його вже і в рухівських рядах. Щоправда, партквитка пан чомусь досі не здав (можливо, планує ще скористатися ним). Після того, як стало очевидним те, що Президентом стане В.Ющенко, п.Данилова можна було бачити з помаранчевим зонтом та іншими речами такого ж кольору. Не виключено, що саме це зіграло певну роль у тому, що він опинився в рядах “Народного Союзу “Наша Україна”. Хтозна...
Далеко не зразково поводить себе п.Данилов і у бізнесі, але усіляко намагається маскуватися. Ось і колишній начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації В.Черепуха навіть після того, як п. Данилов у свій час утягнув у “з’ясування стосунків” із “Новою Волинню”, знову повівся на витівки пана. Нагадаю читачам, що у кінці минулого року вищезгадані товариш та пан змовилися й зареєстрували “заднім числом” ¬додаток до газети, ¬намагаючись тим самим перешкодити мені в реєстрації тижневика “Првінційка”. Та справедливість усе-таки є! Рівненський міський суд зобов’язав В.Черепуху виправити помилку і зареєструвати газету “Провінційка”. Щоправда, виконання цього рішення довелося чекати рік. Лише цими днями новий начальник управління у справах преси та інформації Р.Романюк видав свідоцтво про реєстрацію газети “Провінційка” на ім’я ПП Абрамчука В. В. Нарешті автор ідеї та створення “Провінційної газети” отримав право видавати “Провінційку”. Кількома днями раніше Р. Романюк скасував реєстрацію додатка з такою ж назвою, зареєстрованого на ТОВ ВД “ОГО”. З того, що додаток не виходив у світ, можна зрозуміти справжню причину реєстрації і наміри вищевказаної структури на чолі з п. Даниловим.
Домагаючись справедливості, колектив редакції, незважаючи на усілякі випади конкурента, успішно видавав “Провінційну газету плюс”. На щастя, нашим читачам не потрібно підписувати, що тижневик справжній. Такі написи практикують на виданнях ВД “ОГО”. Достеменно не знаю чому. Чи через якості друку, чи у жанровому відношенні не дотягують: але певний час писали на одній газеті, що ...справжня газета, на іншій – що ...справжні оголошення?!
Справжнє люди помічають відразу. Тому за досить короткий термін ми завоювали прихильність чималої читацької аудиторії. Уже більше трьох тисяч мешканців області передплатили “Провінційну газету плюс” на наступний рік. Кількість шанувальників постійно зростає. Газета віднедавна друкується у Тернополі. Це дозволило поліпшити якість друку: перша і остання сторінки газети стали повнокольоровими, збільшився, до 20 сторінок, її обсяг. І це лише початок змін на краще.
Не стануть їм на заваді й інші товариші, вже з Рівненського територіального відділення Антимонопольного комітету України, з якими з травня цього року “має справу” п. Данилов. Навіть якщо і надалі ігноруватимуть з розглядом заяв про порушення законодавства України, самі його порушуватимуть. Думаю, що такими “справами” варто зацікавитися відповідним компетентним органам? Інакше чому, повідомляючи про “таке справедливе” рішення територіального відділення Антимонопольного комітету, п. Данилову потрібно ховатися за ІА “Рівнеінформ”, яке він створив, зокрема, й для таких цілей? А тим часом суд дасть належну оцінку діям посадовців, які покликані охороняти закони, а не порушувати їх.
На закінчення від імені колективу редакції хочу запевнити читачів: з вашою допомогою найближчим часом ми зробимо “Провінційку” одним з найкращих видань.
Василь АБРАМЧУК, Рівне.
Похожие новости
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вгору