Рівне:

Створення та просування сайтів

Голова Рівненської облдержадміністрації поїхав у відрядження в Крим

Останні новини 25-бер, 2008, 09:339 prov 1 421
Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віктор Матчук відбув у відрядження до Автономної Республіки Крим (м. Ялта), де 25 березня 2008 року візьме участь у засіданні Національної ради з питань взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування, що проходитиме під головуванням Президента України Віктора Ющенка. Глава держави заслухає пропозиції представників регіонів щодо змін до державного бюджету. Учасники засідання планують обговорити стан аеропортів в усіх областях, приділивши увагу тим аеропортам, що прийматимуть учасників чемпіонату Європи з футболу.
Окрім того, 27 березня 2008 року Віктор Матчук візьме участь у Всеукраїнському форумі інтелігенції, який проходитиме у Національній опері України (м. Київ). Захід відбуватиметься за участі Президента України Віктора Ющенка.
28 березня 2008 року голова облдержадміністрації Віктор Матчук проведе прес-конференцію за підсумками робочих поїздок до АР Крим та м. Києва.
Крім того, зважаючи на численні запити представників засобів масової інформації щодо неучасті Віктора Матчука у церемонії нагородження лауреатів і переможців загальнонаціональної програми "Людина року", інформуємо вас про те, що голова облдержадміністрації особисто прокоментує свою позицію.
Початок прес-конференції об 11:00 год. Каб.. 601 (адмінприміщення).
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору