Рівне:

Створення та просування сайтів

Коротко

Україна і світ 27-мар, 2008, 11:249 prov 1 067
Україна переходить на літній час
У ніч на неділю, 30 березня, о 3 годині за київським часом на території України переведенням стрілки годинника на одну годину вперед вводиться «літній» час на період до 26 жовтня 2008 року. Традиційно перехід на «літній» час здійснюється в останню неділю березня. Вперше годинникову стрілку перевели у Великобританії у 1908 році. У СРСР перехід на «літній» час вперше відбувся у 1917 році, а з 1981 року «літній» і «зимовий» час знову почав регулярно діяти.
За оцінкою експертів, майже 10-15% населення перехід на „літній” час може сприйняти хворобливо. Разом з тим, психологи зазначають, що якихось серйозних проблем це не викликає, і вже через 2-3 дні наступає звикання і стан людини приходить у норму.

Львівський аграрний університет став національним
24 березня Президент України Віктор Ющенко підписав розпорядження «Про надання Львівському державному аграрному університету статусу національного». Як йдеться у розпорядженні, враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Львівського державного аграрного університету в забезпеченні підготовки кадрів та його вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, Віктор Ющенко постановив надати вищому навчальному закладу статус національного і надалі іменувати його – Львівський національний аграрний університет.

Дитина викрала з банку 140 тисяч доларів
У Південній Кореї шестирічна дівчинка викрала в одному з банків з міні-сейфу близько 140 тисяч доларів. Відомо, що сейф був розташований під письмовим столом банківського службовця в кімнаті для VIP-клієнтів. Дівчинку ненадовго залишили в кімнаті клерка банку одну. Тоді вона і витягла з-під письмового столу одного із службовців купюри і чеки. Крадіжку поліція розкрила після перегляду запису з камери спостереження.
Цього ж дня матір дитини затримали. При обшуку у неї були вилучені викрадені гроші і чеки. Жінка стверджує, що не підмовляла дочку красти гроші.

В Одесі виявили м’ясо, заражене сибірською виразкою
На Одеському ринку Черемушки ветеринарна служба вилучила поросячу тушу, привезену для реалізації. М’ясо, ймовірно, заражене сибірською виразкою. Ветеринарна служба ринку під час перевірки 22 березня виявила й вилучила підозрілу тушу. Свинину привезли з Саратського району.
Узято проби на аналіз. Дослідження проводяться в лабораторії ветеринарної служби Малиновського району Одеси. Конфісковане м’ясо спалили.

Ейфелевій вежі змінять зовнішність
Зовнішній вигляд Ейфелевої башти у Парижі буде змінений до святкування її 120-ліття. Правда, не дуже істотно. Буде розширений майданчик огляду і видозмінена верхня частина башти. Повідомлення про реконструкцію вже викликало негативну реакцію критиків і населення.

В Інтернеті з’явилася база даних про жителів країн СНД
База даних розташована за адресою www.radarix.com.. Що характерно, тут можна знайти також відомості про судимості людини, якщо такі були. Таким чином, новий сайт порушує всі норми особистого життя громадян. У новій базі даних є навіть відомості про президента Росії Володимира Путіна та його спадкоємця Дмитра Медведєва.
Вплинути яким-небудь чином на авторів ресурсу буде важко, хоча, варто очікувати, що дуже багато користувачів Інтернету не захочуть, щоб їхні адреси та інші особисті дані були доступні для загального огляду. Домен www.radarіx.com уперше був зареєстрований ще в 2003 році. Сервер розташований у США (штат Міссурі, Сент-Луїс), а домен зареєстрований на якогось жителя Панами Manuel Carrera Lopez, який, певно, є підставною чи вигаданою особою.

Колишня дружина Саркозі вийшла заміж
Колишня дружина президента Франції Ніколя Саркозі Сесілія Сіганьєр-Альбеніс вийшла заміж за главу великої рекламної фірми, 48-річного марокканця Рішара Аттіаса.
Весілля відсвяткували в Нью-Йорку в неділю ввечері. Місцеві ЗМІ охрестили церемонію “торжеством реваншу”, зазначивши, що колишня перша леді заручилася практично відразу після того, як президент Франції побрався з відомою моделлю Карлою Бруні.
Цікаво, що навесні 2005 року Сесілія, ще будучи дружиною Саркозі, уже йшла з родини до Аттіаса. Потім повернулася, але в жовтні 2007 року пара остаточно й офіційно розійшлася.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору