Рівне:

Створення та просування сайтів

Гральний бізнес охоплює периферію

Кримінал 27-бер, 2008, 11:339 prov 1 445
Якщо у великих містах гральні автомати вже давно не є чимось незвичним, то в сільській місцевості та райцентрах гральний бізнес починає захоплювати своїм азартом місцевих жителів. Цікаво, якщо у 2005 році Рівненська облдержадміністрація видала три дозволи на відкриття таких закладів, то у 2006 році — уже 14, а минулоріч — 22. І якщо в місті в більшості випадків з патентами на заняття гральним бізнесом у підприємців все в порядку, то у невеликих містечках та селах існує чимало проблем з документацією. У зв’язку з ситуацією, що сталася, минулого тижня дільничні інспектори Острозького МВ навідалися у п’ять закладів райцентру, де були встановлені «однорукі бандити», і не в усіх підприємців документи на заняття гральним бізнесом були в порядку.
Як повідомила Марина Нонка з ВЗГ УМВС України в Рівненській області, на двох власників склали протоколи за статтею 164 Кодексу України про адміністративну відповідальність. Слід зазначити, що за заняття підприємницькою або господарською діяльністю без державної реєстрації чи без ліцензії законодавством передбачений штраф у розмірі від двадцяти до сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією. І якщо в підприємців, власників гральних автоматів, із ліцензією все було гаразд, то патентів на гральні автомати вони не мали. У результаті правоохоронці конфіскували трьох «одноруких бандитів», подальшу долю яких вирішить суд.
Також постраждали власники гральних автоматів і в Здолбунові, де правоохоронці конфіскували вісім „обдурювачів” громадян. Хоча підприємці-порушники з цими діями були не зовсім згідні. Як пояснив перший заступник начальника Здолбунівського РВ УМВС України в області Володимир Тарасюк, співробітники райвідділу міліції з’ясували, що власник надавав послуги без відповідних документів на автомати, тому довелося вилучити.
Проблемою також залишається й те, що досить часто відвідувачами ігрових залів є неповнолітні. Незважаючи навіть на те, що розважальні пристрої, в приміщеннях в основному супроводжуються табличкою «дітям до 18 років заборонено» та мають наглядача в особі адміністратора чи хоча б магазинного продавця, то на вулиці «спустити» на них купу грошей може в будь-який час доби і будь-хто, в тому числі і школярі. Тому ця проблема наразі є не вирішеною.
Як запевнив Володимир Тарасюк, правоохоронці Здолбунівщини й надалі проводитимуть подібні відпрацювання з метою попередження порушень законодавства у сфері грального бізнесу. Тож існує ймовірність того, що невдовзі гральних залів, що порушують закон, значно поменшає і молодь буде витрачати гроші на щось корисне, а не збагачуватиме власників „одноруких бандитів”.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору