Рівне:

Створення та просування сайтів

ДАІ схопила вимагачів

Кримінал 19-мар, 2009, 15:339 prov 763
Того вечора до помешкання сім`ї пана Валерія, який живе у селі Малатин Гощанського району, вдерлися невідомі молодики. Незнайомці представилися столичними “крутими” хлопцями, і мали претензії до сина пана Валерія, мовляв, той чимось образив їхнього колегу у місцевому сільському клубі.
Візитери відразу приступили до справи. Незнайомці пояснили господарю оселі, що вони, мовляв, потратились на дорогу та змарнували свій дорогоцінний час, щоб приїхати сюди і розібратись з його сином. У звичайного сільського чоловіка візитери вимагали фантастичну, як на сьогоднішній кризовий день, суму — півтори тисячі доларів. Потім вони силою витягли господаря з хати та погрожували йому розправою. Зав’язалась бійка. Дружина пана Валерія, що саме в той час у господі пекла хліб, намагалася зупинити непроханих гостей, та все марно. Тоді Валерій, обороняючись, схопив ножа та затиснув одного з нападників у кутку літньої кухні. Менша дочка Валерія перелякалась. Вона непомітно для грабіжників тихенько вислизнула з хати та садками побігла до будинку сільського голови Василя Генеральчука. Дівчина розповіла йому про все, і сільський голова терміново по телефону повідомив про це правоохоронцям та поспішив на допомогу односельцю.
В цей час у господарстві Валерія вирували справжні пристрасті. Але почувши про міліцію, молодики накивали п`ятами, прихопивши з собою два мобільні телефони, які лежали на столі у будинку. Автомобіль таксі, в який вони сіли, зник у невідомому напрямку.
Про вимагання та пограбування Андрій Віюк, інспектор з дізнання ВДАІ Гощанського районного відділу міліції, дізнався від чергового. Разом з напарником вони вирішили розпочати оперативно-пошукові заходи в районі найімовірнішого перебування підозрюваного авто. Незабаром у світло фар патрульного автомобіля ДАІ потрапив міні-вен таксі, прикмети якого повністю відповідали орієнтуванню. Зупинивши авто, інспектори затримали двох молодиків. Слідчо-оперативна група райвідділу міліції, що прибула на місце затримання, при огляді автомобіля вилучила ті два мобільні телефони, які нападники забрали в оселі Валерія.
Підозрювані були доставлені до ізолятора тимчасового утримання. Ними виявилися жителі Рівного. Один із них вже мав проблеми з законом раніше та був судимий. Наразі з затриманими спілкується слідчий.
Ярослав МЕЛЬНИЧУК,
Гоща.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору