З Тернополя — з поразкою та травмою

Спорт 04-жов, 2007, 16:429 prov 1 049
Господарі в кожному з таймів забили по голу, що дозволило святкувати перемогу. У першому відзначився Андрій Драголюк (14 хвилина), а в другому — Микола Грешта (49). На жаль, гіркота поразки була збільшена травмою Андрія Колаковського. На останніх секундах поєдинку він вибивав м’яч і в боротьбі із суперником невдало приземлився й зламав руку. Замінити такого бійця в захисті буде вкрай важко. Результати решти ігор: ”Карпати-2” — ”Енергія” — 2:0, ”Рось” — ”Буковина” — 1:1, ”Поділля-Хмельницький” — ”Арсенал” — 1:0, ФК ”Коростень” — ”Нафком” — 1:0, ”Оболонь-2” — ”Нива-Світанок” — 1:0, ”Єдність” — ”Нафтовик” — 3:1, ”Княжа” — ”Динамо-3” — 2:0. Після десяти матчів ”Верес” набрав 13 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці. Лідирує команда ”Княжа” зі Щасливого — 23 очки. Наступний поєдинок рівняни проведуть вдома 4 жовтня проти лідера змагань. Початок о 16 годині.