Безвиграшна серія продовжується

Спорт 15-травня, 2008, 11:489 prov 1 054
У виїзному матчі двадцять четвертого туру наша команда грала в Плисках з місцевою ”Єдністю” і поступилася — 0:1. Долю матчу вирішив один влучний удар господарів поля на початку другого тайму. З 58 хвилини ”Верес” залишився в меншості — було вилучено гравця ”Вереса” Андрія Жука. Після поразки у рівнян залишилося 26 очок і одинадцяте місце у турнірній таблиці. Очолює групу А ”Княжа” — 59 очок. Наступний поєдинок ”Верес” зіграє вдома проти тернопільської ”Ниви” 16 травня.
Результати решти ігор: ”Нива” — ”Динамо-3” — 2:2, ”Княжа” — ”Буковина” — 5:0, ”Рось” — ”Енергія” — 1:1, ”Нива-Світанок” — ”Арсенал” — 1:0, ”Поділля-Хмельницький” — ”Нафком” — 2:0, ФК ”Коростень” — ”Нафтовик” — +:-, ”Оболонь-2” — ”Карпати-2” — 3:1.