Рівне:

Створення та просування сайтів

Зеленський подякував Сенату США за схвалення життєво необхідної допомоги Україні

Головна / Війна з московитами 24-кві, 2024, 11:599 prov 206
Президент України Володимир Зеленський висловив подяку Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні.
"Спасибі лідеру більшості Чаку Шумеру і лідеру республіканців Мітчу Макконнеллу за їхнє рішуче лідерство в просуванні цього двопартійного закону, а також усім американським сенаторам від обох партій, які проголосували за нього", - написав президент у своєму Телеграм-каналі.
За його словами, "це голосування зміцнює роль Америки як маяка демократії та лідера вільного світу".
"Я також вдячний усім американцям, які продовжують підтримувати Україну й усвідомлюють, що історичне значення цього законопроєкту виходить за межі політики. Я так само ціную підтримку Президента Байдена і з нетерпінням очікую якнайшвидшого підписання законопроєкту та надання наступного пакета військової допомоги, що відповідатиме рішучості, яку я завжди відчуваю в наших переговорах", - зазначив Зеленський.
Він також наголосив, що "далекобійні спроможності України, артилерія та ППО є вкрай важливими інструментами для якнайшвидшого відновлення справедливого миру".
Як повідомлялося раніше, Верхня палата Конгресу США (Сенат) підтримала законопроєкт про надання допомоги Україні. За - 79 голосів.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору