Рівне:

Створення та просування сайтів

Православні християни виступили за цнотливість

Останні новини 27-травня, 2009, 09:309 prov 1 310
Безпечний секс може бути лише у шлюбі, переконані організатори акції «Православні християни за цнотливість», яка відбулася 23 та 24 травня 2009 року на майдані Незалежності в Рівному. Учасники акції поширювали листівки і буклети з інформацією про шкідливість контрацепції, роздавали квіти, пояснювали чому безкоштовна роздача презервативів - це пропаганда розпусти. Організували акцію громадська організація «Рівненське молодіжне православне Свято-Софіївське братство» та рух “За життя!” на Рівненщині.
Презерватив не захищає від СНІДу, а раннє статеве життя може стати причиною безпліддя. Таку інформацію поширювали серед молоді учасники акції. Адже латекс, з якого виготовляються презервативи, має пори, більші за розміром, ніж сперматозоїд, вірус імунодефіциту людини, збудник сифілісу, збудники гонореї, вірус герпесу. За даними американських вчених, ризик зараження СНІДом при використанні презервативу складає більше 31%. Тепер у США на автоматах, в яких продаються презервативи, стоїть попередження: УВАГА! Презервативи не захищають вас від сніду! Таким чином організації і люди, які рекламують презервативи як захист від СНІДу, навмисне дезінформують людей і піддають їх небезпеці.
— Прикриваючись захистом від СНІДу та небажаної вагітності, молодь штовхають до розпусти, - переконана співкоординатор руху «За життя!» на Рівненщині Антоніна Торбіч. – Просто обурює, з яким цинізмом виробники контрацепції замовчують правду про ненадійність цих засобів. Хіба можна назвати безпечною авіакомпанію, кожен десятий літак якої розбивається? Презервативи не володіють і такою надійністю.
На сьогоднішній день розробляється чимало західних та національних програм з боротьби зі СНІДом, венеричними захворюваннями, абортами, з вирішення проблем виховання молоді тощо. В якості альтернативи серед молоді пропагують розпусту та спонукають до неї.
— Гнів Божий не можна подолати блудом, — застерігає голова Рівненського молодіжного православного Свято-Софіївського братства Тарас Рябчевський. — Те, за що в свій час Господь стер Содом і Гомору з лиця землі, сьогодні названо "безпечними" словами, на кшталт "безпечний секс", "моє особисте сексуальне життя". Тепер Творець людства не карає вогнем з неба, проте дав заради напоумлення різні захворювання, серед яких і СНІД.
На майдані учасники акції дарували дівчатам та жінкам квіти. Цим нагадували, що кохання — це не тваринний інстинкт задоволення сексуальних потреб, яке, аби не перервати небажаною вагітністю, потрібно "захищати" контрацепцією. Кохання — це глибоке почуття, дароване Богом, в основі якого лежить любов і яке розкривається в повній мірі лише у шлюбі.
Акція «Православні християни за цнотливість» відбулася на противагу масовій безкоштовній роздачі презервативів, що відбувалася цими днями в Рівному. Даруючи квіти, її учасники звертали увагу, що таке розповсюдження контрацепції принижує жіноцтво, а презервативи – це засіб тваринного панування чоловіка над жінкою.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору