Рівне:

Створення та просування сайтів

Дебютував на тренерському містку у Мінську

Спорт 06-вер, 2007, 20:029 prov 1 114
У столиці Білорусі відбувся міжнародний турнір з баскетболу за участю команд з України, Білорусі, Литви та Казахстану, в якому взяв участь БК-93 ”Пульсар”. Вперше в якості головного тренера керував діями клубу Михайло Переверзій. У трьох поєдинках змагань рівняни двічі поступилися і здобули одну перемогу. Проте основним завданням тренерського штабу був не результат. Головна мета полягала в тому, аби переглянути в ділі потенційних новачків команди та налагодити ігрові взаємодії спортсменів на майданчику.

У першому матчі БК-93 ”Пульсар” програв литовському клубу ”Пренаєму” (однойменне містечно поблизу Каунаса) — 82:93. На результат вплинула незіграність гравців нашої команди. Впевнено зігравши у першій чверті, другу десятихвилинку наша команда провалила. Після перерви гра вирівнялася і підопічні Михайла Переверзія не допускали провалів. Проте наздогнати суперника не змогли — 82:93. Найрезультативнішими у команді були Сергій Мякінін — 17 очок та Анатолій Дубнюк — 14. На жаль, у цьому матчі отримав травму спини Анатолій Дубнюк. В решті матчів він не брав участі. У другій зустрічі БК-93 ”Пульсар” впевнено переміг казахський ”Барс” із Атирау — 96:91. Рівняни то відривалися від суперника, бронзового призера останнього чемпіонату своєї країни, на 10-15 очок, то підпускали до 4-5. Найрезультативнішими у нашій команді були Ілля Шемосюк — 20 очок та Сергій Мякінін — 18. Заключну гру підопічні Михайла Переверзія провели із чемпіоном Білорусі мінським ”Віталюром”. У ній гості показали найякісніший баскетбол з усіх трьох поєдинків. За 20 секунд до завершення матчу рахунок був нічийним — 75:75. Допустивши дві помилки, спортсмени БК-93 ”Пульсар” дозволили господарям святкувати перемогу — 77:75. Найактивнішим у ”Пульсара” був Микола Єрьомін — 20 очок. У підсумку наша команда здобула третє місце. У конкурсі на краще влучання триочкових кидків найкращим снайпером став гравець нашої команди Станіслав Сокур.

Михайло Переверзій (на фото), головний тренер БК-93 ”Пульсар”:

— Турнір у Білорусі розглядали як перегляд нових гравців. Тих десяти днів, що провели у Мирогощі, було замало. Хто на що здатний — можна побачити, так би мовити, у ”бойовій обстановці”. Я задоволений результатом. Побачив, над чим необхідно працювати. Від гри до гри був помітний прогрес. З непоганого боку показали себе Сергій Мякінін, Микола Єрьомін, Олександр Рябінін, Вадим Коваль. Вже зараз можна казати, що залишив команду Кирило Ашурко. Ми продовжуємо підшуковувати нових виконавців. Майже остаточно вирішено, що залишить команду і повернеться до Дніпропетровська Данило Козлов. Розраховуємо на Дмитра Дятловського, який має приєднатися цього тижня. Зараз команда тренується вдома, а наприкінці тижня виїздить до Польщі в місто Яроцлав на міжнародний турнір. Там ми проведемо три контрольні гри. Після цього повернемося в Рівне, де тренуватимемося.

Сергій Шемосюк, старший тренер БК-93 ”Пульсар”:

— Новачки у команді будуть. Я не буду називати прізвища. Вони мають з’явитися наступного тижня, коли команда повернеться з Польщі. Микола Єрьомін (1985 р.н., зріст 204 см.) з команди ”Хімік-2” з Южного виступає на позиції 4-5 номерів, Олександр Рябінін (1982 р.н., зріст 186 см.) з БК ”Тернопіль” — 1-2, Сергій Мякінін (1986 р.н., зріст 206 см.) з команди «Аджалик» Южного — 4-5. До 18 вересня триває заявочна компанія. До того часу визначимося із складом команди.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору