Рівне:

Створення та просування сайтів

Пожежа в школі

Кримінал 17-фев, 2005, 18:069 prov 1 456
Боротьба з вогнем тривала протягом 2-х з половиною годин. Не зважаючи на нічний час та складні погодні умови сильний вітер та хуртовину, вогнеборці не шкодуючи власних сил самовіддано рятували школу, адже розуміли важливість завдання котре постало перед ними. І лише завдяки чітким та злагодженим діям рятівників о 1 годині 30 хвилин поширення вогню було зупинено, а ще через 55 хвилин пожежу було ліквідовано. В результаті вогонь встиг знищити лише покрівлю школи, проте завдяки колективним діям працівників народної служби порятунку та місцевих жителів вдалося врятувати від знищення вогнем учбові класи та шкільне майно, а також відвернути загрозу перекидання полум’я на другий навчальний корпус школи і майстерню, що розташовані поруч.

Для встановлення причин пожежі на місце події виїхала група офіцерів з обласного центру на чолі з першим заступником начальника головного управління МНС Рівненської області полковником внутрішньої служби Анатолієм Титаренко та слідчо-оперативна група Володимирецького райвідділу УМВС. Вони попередньо встановили, що ймовірною причиною виникнення пожежі могло бути коротке замикання електромережі, проте розглядається версія порушень правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Як зауважила завідуюча школи, навчальний процес учнів початкових класів, що навчалися в старому корпусі не зупиниться. До відновлення даху будівлі, яка постраждала від пожежі, школярі будуть навчатися в приміщенні нової школи за щільним графіком, а можливо й доведеться навчатися в третю зміну.


Начальник сектору взаємодії з органами державної влади Головного управління МНС України в Рівненській області Андрій ХІМІЧ
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору