Рівне:

Створення та просування сайтів

Знайду другу маму для свого сина!

Гніздечко 14-июн, 2007, 22:479 prov 1 589
Крик душі

Доброго дня! Написати цього листа мене змусила біда. Мені – 24 роки, я студентка-заочниця вищого навчального закладу. Так сталося, що кошти, які я збирала на навчання, пішли на лікування моєї мами. А тепер захворіла і я, лікарі виявили у мене передраковий стан. Призначене мені лікування дуже дороге, а коштів ніде взяти. Мій синочок, якому два з половиною роки, у дитсадок ходив взимку у весняній курточці, бо зимова дорога.

На жаль, не отримала я підтримки від чоловіка. Дізнавшись про мій діагноз, він навіть не заспокоїв мене: задер ноги і дивився телевізор. А потім сказав: «Не хвилюйся, я знайду другу маму для сина». Цілу ніч я проплакала на кухні. Синочок обіймав мене: «Мамо, мамо!» – а чоловік навіть не підійшов.

Що мені робити? Де шукати порятунку? В які двері стукати? Я оббивала пороги офісів не одного бізнесмена та політика, та все марно. Хотіла взяти у банку кредит (адже потрібно 7,5 тис. грн.), але мені його не дають. Будь ласка, підкажіть, куди мені звернутися? Може, десь є благодійні фонди, які можуть реально допомогти?P.S. Оце ішла днями мостом через річку і промайнула думка: може, стрибнути з нього? Але задумалась: а що буде з дитиною?

Настя
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору