Рівне:

Створення та просування сайтів

Важливі відкриття 2004 року

Цікаво 17-фев, 2005, 18:109 prov 1 351
Переможемо старість?

Вчені вже на шляху ствердження. Вони як ніколи близькі до перемоги. Група генетиків із Кембріджського університету (США), вважають, що за допомогою досягнень сучасної генетики та інших наук можна продовжити тривалість життя людини понад 100 років. Практично всі відкриття для цього здійснені, технології розроблені, лишається тільки з’єднати все воєдино і насолоджуватися результатами. Дочекатися б і нам. Адже день, коли прийматимуть бажаючих не старіти, поки ще не визначений.

Природа бідніє…

Екологи встановили, що світ живої природи нашої планети стрімко зникає. Гинуть види амфібій, майже не залишилося птахів, які співають, а також метеликів. Виною того є експансія людини і глобальне потепління.

Клонування людини

Корейські вчені із Університету Сеула у лютому здійснили перше успішне клонування людини. Отримавши близько 30 людських ембріонів, вони зростили їх до стадії бластоцисти (зародка, що складається приблизно зі 100 клітин). Це дозволило виділити стовбурові клітини, за допомогою яких можна створити тканини будь – якого типу.

Хворобам – війна

Різні міжнародні організації об’єднують свої зусилля для випробовування вакцин і ліків, а потім роздають їх бідним. У минулому році подібні договори про співробітництво уклали майже 100 таких організацій. Це дасть змогу більш ефективно боротися з найнебезпечнішими хворобами століття.

Вперед у космос

Космос здавна привертав увагу людей своєю безмежністю й неосяжністю, закликаючи звідати невідоме. Минулого року визначився переможець Х РRIZE. 10 мільйонів забрали собі творці незвичайного ракетоплана SpaceShipOne, за допомогою якого можна буде здійснювати туристичні подорожі у космосі. Це найголовніша подія року, адже космічний туризм, подорож у небо – це справжній прорив у науці для втілення віковічної мрії людини.

Космічні новини

Роботи знайшли на Червоній планеті мінерали, до складу яких входила вода. Це підтверджує припущення вчених, що на Марсі колись була вода, а можливо і життя.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору