Рівне:

Створення та просування сайтів

Епідеміологічна ситуація на Івано-Франківщині станом на 2 листопада

Івано-Франківська область 03-лис, 2009, 13:399 Lobanovskiy 1 098
2 листопада 2009 року відбувся брифінг міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з приводу епідемічної ситуації в місті Івано-Франківську.
Міський голова Івано-Франківська наголосив, що епідеміологічна ситуація в місті загалом покращилась. Зокрема, зменшилась кількість звернень до медичних установ та кількість госпіталізацій із симптомами грипу та ГРВІ. Усе це стало можливим, насамперед, завдяки чесності і відповідальності медичних працівників. Міський голова висловив подяку усім медикам міста за професійне та відповідальне ставлення до роботи у період випробувань.
Окрім того, Віктор Анушкевичус зазначив що вже сьогодні до вечора буде готова перша партія марлевих пов’язок, пошивом яких погодилось безкоштовно займатись УТОГ та деякі інші підприємства. Матеріал, тобто марлю, також безкоштовно надали місцеві підприємці. Усі виготовлені марлеві пов’язки у наступних кілька днів безкоштовно роздаватимуть мешканцям міста.
Відповідаючи на запитання журналістів, міський голова зазначив, що наразі місць у лікарнях міста цілком достатньо. Проте, на випадок ускладнення епідемічної ситуації є резерв у 240 ліжок, які можна розгорнути за рахунок денних стаціонарів у чотирьох поліклініках міста Івано-Франківська.
Станом на ранок 2 листопада ЦМКЛ було надано наступні дані щодо захворюваності на грип та ГРВІ в місті Івано-Франківську. Протягом минулої доби, 1 листопада 2009 року, зареєстровано 480 випадків захворювання на ГРВІ, т. ч. дорослих – 264, дітей – 216. Випадків захворювання на грип - 57, в т. ч. дорослих – 30, дітей – 27. 20 дітей з діагнозом ГРВІ було госпіталізовано, а також 22 дорослих.
За минулу добу не було зареєстровано жодного летального випадку на території міста Івано-Франківська.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору