Рівне:

Створення та просування сайтів

Епідеміологічна ситуація на Івано-Франківщині станом на 4 листопада

Івано-Франківська область 04-лис, 2009, 18:559 Lobanovskiy 937
4 листопада 2009 року відбувся брифінг міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з приводу епідеміологічної ситуації в місті Івано-Франківську.
За минулу добу, 4 листопада, з симптомами ГРЗІ та грипу до медиків у Івано-Франківську звернулись 1829 мешканців міста. Зокрема, було зареєстровано 1072 випадки захворювання на ГРЗІ у дорослих та 596 випадків у дітей. Тоді як на грип протягом минулої доби захворіли 125 дорослих та 36 дітей.
На сьогодні, 4 листопада у стаціонарах міста з пневмоніями різного ступеня важкості перебувають 602 пацієнтів. Протягом минулої доби, вівторка, 3 листопада, було госпіталізовано із пневмоніями 46 осіб, з них 26 – дорослі, 20 – діти.
На сьогодні, 4 листопада у Івано-Франківську було загалом зареєстровано 1606 випадків захворювання на грип та 18263 випадки захворювання на ГРЗІ.
За минулу добу було зареєстровано 2 летальних випадки на території міста Івано-Франківська. Загальна смертність по місту склала 3 осіб.
Також Віктор Анушкевичус повідомив, що сьогодні з реанімаційного відділення міської дитячої клінічної лікарні було переведено у відділення планового лікування 5-тьох дітей, стан яких протягом останніх двох діб стабілізувався та істотно поліпшився. Окрім того, було сказано, що сплеску захворюваності серед лікарів наразі немає.
Окрім того, міський голова зазначив, що вчора під час наради за участю прем’єр-міністра України ним було піднято питання про додаткову оплату праці медичних працівників, які у період масового захворювання населення працюють понаднормово та без вихідних. Як стало відомо, сьогодні під час селекторної наради прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила вишукати кошти для оплати понаднормової роботи медиків під час боротьби з епідемією.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору