Рівне:

Створення та просування сайтів

Триває другий навчальний курс з реставрації історичних брам у Львові

Львівська область 09-ноя, 2009, 11:129 Lobanovskiy 638
У межах українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» триває другий навчальний курс з реставрації історичних вхідних брам для місцевих майстрів-реставраторів.
Про це повідомляє Марія Калька, Львівська міська рада.


Проект впроваджується Львівською міською радою та Німецьким товариством технічної співпраці (GTZ) та має за мету сприяння процесу оновлення міста в старих кварталах Львова. Для цього впроваджуються конкретні заходи, наприклад через надання консультацій мешканцям, через проведення цілеспрямованої роботи з громадськістю, але також, власне, і через проведення навчальних курсів для майстрів - реставраторів.
«У вересні відбувся перший навчальний курс з реставрації історичної брами для столярів. Цей курс викликав жвавий інтерес громадськості. Під керівництвом реставратора Крістофа Юнґганса з міста Ляйпціга десять майстрів змогли поглибити свої знання в реставрації дерев'яних частин будівель», - розповідає керівник проекту від Німеччини, експерт GTZ Іріс Гляйхман.
Зараз в рамках спільного проекту проводиться другий навчальний курс. Знову можна спостерігати за роботою майстрів, цього разу за адресою: пл.Ринок, 39. В цій будівлі, в приміщенні колишнього магазину, проводяться роботи з реконструкції та оновлення брам будинків з пл.Ринок № 39 та 40. Поряд з практичними роботами будуть проведені два теоретичних курси на теми: «Вступ в науку про архітектурні стилі», а також «Обрахунок вартості послуг в галузі реставрації елементів з дерева».
Метою навчального курсу, поряд з практичним відновленням відповідних брам, є в достатньому обсязі навчити майстрів, щоб надалі мати змогу впровадити в життя програму відновлення історичних брам в старих кварталах міста. З початку наступного року проект розраховує на підвищений попит на реставрацію історичних, часто дуже цінних, брам.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Вгору