Рівне:

Створення та просування сайтів

«Правда про ситуацію з епідемією грипу в Тернопільській області» виявилася… неправдою

Тернопільська область 09-лис, 2009, 15:469 Lobanovskiy 785
На сторінках одного із веб-сайтів, який підконтрольний певним політичним силам, опубліковане вигадане інтерв’ю з начальником УМВС України в Тернопільській області Віталієм Максимовим під заголовком «Правда про ситуацію з епідемією грипу в Тернопільській області». Ця публікація є черговою фальшивкою, розрахованою на дискредитацію керівника обласної міліції. Запущено в хід неправдиву інформацію про нібито утворення блокпостів на кордонах області, переслідування міліціонерами іноземних громадян, розпилення уночі над обласним центром спеціального розчину та інше. В обласному управлінні внутрішніх справ вважають подібні публікації провокацією і дезінформацією громадськості та засобів масової інформації. Керівник УМВС України в Тернопільській області Віталій Максимов у минулі два тижні не давав інтерв’ю та коментарів будь-кому із журналістів, - адже перебуває на лікарняному.
Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.


Брудна стаття, як і ряд інших на цьому веб-сайті, є черговою спробою скомпрометувати керівництво обласного управління внутрішніх справ, поширити неправду. В хід ідуть фальшиві звернення народних депутатів, ветеранів органів внутрішніх справ тощо. Автори, переслідуючи власні цілі, використовують прогалини у чинному законодавстві, яке, на жаль, не регулює правові відносини в діяльності інтернет-видань щодо оприлюднення неправдивої інформації. Розрахунок подібних фальшивок – розповсюдити брехню, щоб її підхопили інші видання, повірили читачі. Такі спроби робляться не вперше. У липні цього року автори діяли за таким же сценарієм. Тоді їхні вигадки поширили два відомих обласних періодичних видання. Керівництво обласної міліції, захищаючи власну честь та гідність, вимушене було звернутися з позовами до суду. Саме його рішенням поширену інформацію було визнано недостовірною.

Останні публікації на веб-сайті переслідують таку ж мету - посіяти недовіру до керівництва обласного УМВС, примусити його оправдовуватися у судах. Причиною подібних публікацій є відома принципова позиція керівництва УМВС в Тернопільській області щодо розкрадачів бюджетних коштів та хабарників, які засіли в обласних державних структурах.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору