Рівне:

Яких дівчат ми обираємо…

Бомба 24-лют, 2005, 18:479 prov 10728
Яких дівчат ми обираємо…

Три роки поглибленого спілкування переважно з дівчатами, висвітлили таку думку, що їм дуже цікаво вивідати у хлопців, які саме представниці слабкої половини їм подобаються, тобто якими якостями повинна володіти дівчина, щоб сподобатися хлопцеві. Виявилось, що дещо дівчата вже знають і мають певне уявлення про смаки хлопців, але ці уявлення переважно склалися на основі дезінформації, яку доносять хлопці до дівочих вушок, щоб здатися розумнішими чи крутішими.

Зважаючи на події, які відбувалися донедавна в нашій країні, я просто не можу тепер щось видумувати, тому спробую правдиво змалювати основні критерії, за якими вибрав би собі дівчину. А вже на основі мого ідеалу, ви, дівчата, зробіть висновок про смаки хлопців. Не буду згадувати, який колір волосся мені більше подобається і таке інше, а просто висвітлю ключові якості дівчини – ідеалу.

Так от, почну від протилежного. Зі слів моїх співрозмовниць, я почув те, що здебільшого хлопці звертають увагу на розум дівчини… Скажу так, звичайно. Бо є контингент хлопців, які справді, при зустрічі з дівчиною звертають увагу на логічність її думок, побудову мовлення, зміст розмови. Але повірте, що це не та більшість, а скоріше маленька меншість, і то, до речі, така, для яких інші дівчата “не світять”. А більшість тих, які запевняють, що люблять розумних, насправді відверто брешуть. Всім відомо, що саме хлопець повинен бути розумним, бо йолопу, погодьтесь, важко заробляти на життя чесною працею, от хлопці і створюють образ, щоб здатися для дівчини розумним і серйозним, мовляв,: мені подобаються розумні, бо я й сам розумний.

Що ж відбувається насправді і якою повинна бути дівчина – ідеал? Дівчина – це перш за все людина, а будь-яка людина повинна бути людиною, тому людяність – це основний параметр, який відноситься, як до хлопців, так і до дівчат. Отож, поставимо його за замовчуванням, як основу.

Думаємо далі. Звичайно, при першій зустрічі з дівчиною хлопцеві, який ще не почув жодного слова від неї, важко судити про її розум та інтелект, тому цілком нормально, що він, насамперед, подивиться на її зовнішність.Та для паритету візьмемо за основу ситуацію, коли хлопець із дівчиною вже поспілкувався і, загалом, склав своє враження про її розумові здібності. Так от, до чого я веду, дівчина в першу чергу не повинна бути “глупою”(можливо – це русизм, але перекласти його на українську мову, зберігши весь колорит, дуже важко). А слово дурненька все ж дратує, тому оперувати таким у своєму поясненні не буду.

Що ж означає бути “не глупою”? Дуже просто – знати собі ціну, і не допускати торгів за себе, а ще, не допустити від оточуючих легкого приниження своєї гідності. Поставити себе так, що коли ти заходиш у кафе, про тебе кажуть: “О! Юля прийшла!”, а не: “Юлька, принеси, он там, мій чай стоїть”, тобто дівчина повинна так себе вести, щоб за неї не було соромно. І, звичайно, її компанія повинна відповідати цим вимогам також. Вершиною цієї якості є нова якість – жіночність, що складається з ніжності й витонченості.

Тепер про те, найголовніше, що повинна мати дівчина, це краса. Скажу навіть більш гостріше: справжня дівчина просто зобов’язана бути гарною. Саме це є найголовніше в дівчині, я в цьому абсолютно переконаний. Тому, вибираючи дівчину, будь-який хлопець із двох варіантів: розумна, але без особливої вроди і гарна, але не ерудит, вибере останній варіант. Звичайно, ідеал – розумна + гарна – подобається всім.

Гарна дівчина – це як розумний хлопець. Це тотожні поняття, так само, як занадто розумна дівчина – це все одно, що дурний хлопець. Бо поняття розумна має “гумовий” компонент, є просто розумні дівчата, яким від природи дається наука, а є такі, які крім науки не бачать нічого і всі свої взаємовідносини з людьми будують за науковими принципами. Це, я вам скажу чесно, погано. Бо в усьому повинна бути, точно визначена міра. Розумним, повторюся, повинен бути хлопець.

Також, окрім всіх визначених мною критеріїв, дівчині повинні бути притаманні такі якості, як доброта й вірність. Добра і вірна дівчина не складе враження особи з легкою поведінкою. Адже, що гріха таїти, багато дівчат, спочатку зустрічаються з двома або більше хлопцями одночасно, а потім дивуються, чому про них ходять погані чутки. Такого ніколи не трапиться, по-перше, з доброю дівчиною, тому що вона ніколи не причинить зла іншій людині, і, тим більше, із вірною, бо вірна ніколи не зрадить.

Ну ось, здається, усі загальні риси образу моєї дівчини, а також тої, яка подобається більшості хлопцям. Тому, працюйте над собою ті, хто прагне ідеалу, радійте ті, хто ним є, і шукайте меншість інших хлопців, якщо ви не підходите для досить відносних і вимогливих параметрів образу дівчини – ідеалу.P.S. Все, мною написане, підходить у випадку простого банального знайомства і в пошуку спорідненості між двома половинками, але ніхто ще не пояснив парадокс кохання з першого погляду, який, як і будь-який парадокс, змішує всі подібні до цієї статті закони і догми. Тому, якщо ви прагнете й вірите в справжнє кохання, то для вас не існує таких категорій як глупота, розум, краса тощо. Є у ньому одна абсолютна й неспростовна істина – це кохання, яке вміщує в собі безмежність понять, категорій і пояснень, а ви в цей день лютого шукайте, шукаєте… і знаходите своє пояснення, втілене у вашій другій половинці.

Євген Бржечко,
Здолбунів.
Похожие новости
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Вгору