Мінімальна перемога “Реала”

Спорт 24-лют, 2005, 18:489 prov 1 541
Єдиний та переможний гол для королівського клубу на 31-ій хвилині зустрічі забив Ельгера, який ударом головою після пасу Роберто Карлоса відправив футбольний снаряд у дальній кут воріт Буффона. Щоправда, у цій грі на полі була лише одна команда — “Реал”, яка повністю переграла “Стару синьйору”. Лише в першій половині стартової 45-хвилинки “Юве” намагався зіграти на рівних з іспанцями.

З інших матчів 1/8 фіналу за вівторок відзначимо впевнену перемогу “Баварії” у грі з лондонським “Арсеналом” з рахунком 3:1 та виграш “Ліверпуля” у леверкузенського “Байєра” з таким же рахунком

Результати вівторкових ігор: , ПСВ (Ейндховен) — “Монако” (Монако) — 1:0, “Реал” (Мадрид) — “Ювентус” (Турин) — 1:0, “Ліверпуль” (Ліверпуль) — “Байєр” (Леверкузен) — 3:1"Баварія” (Мюнхен) — “Арсенал” (Лондон) — 3:1. На правах реклами пропонуємо дізнатись де можно купити чоловічу вишиванку. Вишиванку в Києві треба купляти тільки на нашому сайті.