Рецепт перемоги від Хіміка

Спорт 03-кві, 2008, 10:169 prov 1 051
У суботу та неділю відбулися два заключні тури фінальної частини. Першого ігрового дня оржівський ”ОДЕК” впевнено переграв рівненський ”Водник” — 3:0, а луцький ”ВОТРАНС-ЛСТМ” переміг костопільський ”Штурм” — 2:0. Гра третьої пари мала визначити переможця змагань, адже саме ці команди набрали більшу кількість очок. У впертій та безкомпромісній боротьбі рівненський ”Хімік” здолав кузнецовський ”Ізотоп-РАЕС” — 1:0 і за тур до завершення змагань став недосяжним для суперників. У заключному турі ”ВОТРАНС-ЛСТМ” виграв у ”Водника” — 2:0 і, набравши шість очок, посів четверте місце. Студенти з одним пунктом замкнули шістку кращих. ”Хімік” у ранзі переможця турніру (13 очок) розійшовся миром із ”Штурмом” (чотири очки та п’яте місце). В заключному поєдинку вирішувалася доля другого місця. ”ОДЕК” та ”Ізотоп-РАЕС” розійшлися миром (1:1) і оржівці фінішували другими (10 пунктів), обійшовши кузнецовських футболістів на два очки.
По завершенню змагань відбулося нагородження призерів та кращих гравців команд-призерів: Руслан Туліглович (”Хімік”), Олексій Дем’янець (”Хімік”), Віктор Пуц (”ОДЕК”), Володимир Штинь (”Ізотоп-РАЕС”).
Залишився задоволений нинішнім турніром голова Рівненської обласної федерації футболу Володимир Поліщук:
— Нинішній турнір вдався на славу. В дечому нам допомогла погода, яка не піднесла неприємних сюрпризів. Проводячи ці змагання, ми ставили дві мети — визначити переможця і дати командам можливість краще підготуватися до наступного сезону. Звичайно, хотілося б, аби покращилися умови для проведення таких змагань. Футболістам доводиться грати у грязюці, в дощ та сніг. Немає де перевдягнутися та помитися. Без елементарних зручностей залишаються вболівальники, яких приходить чимало. Хотілося б, аби влада звернула на це увагу.