Рівновага триває

Спорт 07-чер, 2007, 18:369 prov 1 312
«ОДЕК» вдома мінімально переміг «Водник». Гол на 24 хвилині забив Олег Кучер. Він же мав забивати з пенальті на 81 хвилині. Лихоманить радивиліський «Сокіл». То команда забирає очки у сильних команд, то «віддає» рівним за силою. Вдома «соколята» не змогли справитися з «Бураном». На три голи гостей господарі відповіли лише одним. Нелегку перемогу здобув кузнецовський «Ізотоп-РАЕС» у Володимирці — 2:1. Атомники забили всі три голи. Спочатку на шостій хвилині у свої ворота забив Роман Белеіч, а потім дублем відзначився Олександр Федіна (44 та 77 хвилини).

Результати ігор: “Хімік” — “Маяк” — 0:0 (юнаки 0:4), “ОДЕК” — “Водник” — 1:0 (+:-), “Варіант” — “Штурм-МЕГУ” — 1:2 (1:4), “Волинь-Цемент” — “Случ”— 2:0 (0:1), “Сокіл” — “Буран-Славія” — 1:3 (2:0), “Енергія” (Володимирець) — “Ізотоп” (Кузнецовськ) — 1:2 (2:1).

Лідирує у чемпіонаті оржівський “ОДЕК” — 19 очок. На рахунку “Маяка” — 16 пунктів та гра в запасі. На третьому місці рівненський “Хімік” — 14 очок.