Боротьба загострюється

Спорт 21-чер, 2007, 20:329 prov 1 591
Оржівський “ОДЕК” приймав рівненський “Хімік”. Господарі вже у першому таймі вирішили долю матчу. Впродовж трьох хвилин (12 та 15) Сергій Гордун двічі відзначився голами у ворота гостей. Наприкінці поєдинку остаточний рахунок встановили Олександр Антонюк з пенальті (75 хвилина) та Сергій Чупир (80) — 4:0. Важче три очки дісталися підопічним Миколи Клеваки. Сарненський “Маяк” проводив звітний матч у Кузнецовську, де виграв 3:2. На 27 хвилині господарі вийшли вперед — гол забив Василь Кузьмич. Відразу після перерви Олексій Бриж (48 хвилина) відновив рівновагу. За одинадцять хвилин до завершення гри Олег Стафійчук вивів вперед “Маяк”. Через шість хвилин Василь Кузьмич робить рахунок 2:2. Здавалося, один із претендентів на золото втратить два очки. Проте іншої думки був Володимир Мосійчук. Саме він на дев’яностій хвилині встановив остаточний рахунок — 3:2.

У Здолбунові місцевий “Волинь-Цемент” приймав рівненський “Водник”. Гра пройшла у рівній боротьбі, за невеликої переваги господарів. На 43 хвилині “студенти” порушили правила у власному штрафному майданчику і головний арбітр матчу Павло Кравцов призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар впевнено виконав Олександр Довгалець-старший. Він же міг відзначитися ще раз. Проте його удар зі штрафного прийняла на себе хрестовина воріт “Водника”.

Продовжує безпрограшну серію “Буран-Славія”. У неділю команда з Великої Омеляни здобула третю перемогу поспіль. Цього разу “Буран“ забрав очки в амбітної команди з Кузнецовська “Ізотоп-РАЕС” — 3:1. Всі голи були забиті наприкінці зустрічі, два — з пенальті. На 68 хвилині В’ячеслав Шекель вивів господарів вперед. Через три хвилини Віктор Газицький реалізував пенальті — 2:0. За п’ять хвилин до завершення поєдинку Олександр Федіна ударом з одинадцятиметрової позначки повернув інтригу. Проте через три хвилини Віктор Газицький “поховав” надії атомників бодай на нічию — 3:1.

До чотирьох ігор довів програшну серію радивилівський “Сокіл”. Приймаючи вдома “Штурм-МЕГУ”, господарі на чотирнадцятій хвилині вийшли вперед. Гол на свій рахунок записав Леонід Полімарчук. Проте після перерви підопічні Миколи Філіна змогли переломити хід поєдинку. На голи Василя Чичука (64 хвилина) та Михайла Медведя (83) гідної відповіді у “Сокола” не знайшлося.

Два голи та два вилучення — такий результат поєдинку між володимирецькою “Енергією” та березнівським “Случем”. На сімнадцятій хвилині Володимир Ярупа вивів гостей вперед, забивши гол... у власні ворота. На 64 хвилині Олександр Радчук встановив остаточний рахунок — 2:0 — на користь “Случа”. На 74 хвилині команди залишилися в неповних складах — червоні картки отримали Євген Бояр (“Случ”) та Сергій Дячук (“Енергія”).

Результати матчів дев’ятого туру: “Буран-Славія” — “Ізотоп” — 3:1 (юнаки — 2:3), “ОДЕК” — “Хімік” — 4:0 (4:0), “Варіант” — “Маяк” — 2:3 (1:2), “Волинь-Цемент” — “Водник” — 1:0 (+:-), “Сокіл” — “Штурм-МЕГУ” — 1:2 (1:2), “Енергія” — “Случ” — 0:2 (4:0).

З 23 очками у чемпіонаті лідирує оржівський “ОДЕК”. На три менше у “Маяка”. Проте у середу сарненчан можуть наздогнати конкурента. Підопічні Миколи Клеваки зіграли перенесений матч четвертого туру із “Штурмом-МЕГУ”. На третьому місці перебуває здолбунівський “Волинь-Цемент” — 19 очок. У юнаків лідирує ”Штурм-МЕГУ” — 24 очки.

Список бомбардирів очолює Олександр Довгалець-старший — сім м’ячів (три з яких з пенальті).

У наступному, десятому турі гратимуть: “Ізотоп-РАЕС” — “ОДЕК”, “Хімік” — “Варіант”, “Маяк” — “Волинь-Цемент”, “Водник” — “Сокіл”, “Штурм-МЕГУ” — “Енергія”, “Случ” — “Буран-Славія”. Поєдинки відбудуться у неділю, 24 червня.

Кращі гравці ІХ туру (за поданням делегатів матчів): В’ячеслав Шекель (”Буран-Славія”), Юрій Крисюк (”Ізотоп-РАЕС”), Олександр Антонюк (”ОДЕК”), Роман Сьох (”Хімік”), Василь Кузьмич (”Варіант”), Ярослав Нестерчук (”Маяк”), Олександр Довгалець-старший (”Волинь-Цемент”), Олександр Григорович (”Водник”), Валентин Дячук (”Сокіл”), Дмитро Кінах (”Штурм-МЕГУ”), Василь Новицький (”Енергія”), Юрій Трофимчук (”Случ”).

У другій лізі першості області зіграли матчі восьмого туру . ФК “Вельбівно” — ФК “АМАКО Гоща” — 1:1, “Будівельник” — “Високовольтник” — 1:0, “Полісся” — “Олімп” — 2:3, “Рівень-Верес-2” — “Горинь” — 1:1, “Спартак” — “Горизонт” — 1:2. Лідери все ті ж: ФК ”Вельбівно” та ”Горинь” — по 16 очок.

Юнаки у другій лізі зіграли поєдинки шостого туру: “Рівень-Верес-2” — “Горинь” — 2:2, “Спартак-Альт” — “ДЮСШ” (Костопіль) — 2:0, “Полісся” — “ДЮСШ-Колос” — 2:0.