Втрати не допускаються

Спорт 27-вер, 2007, 17:139 prov 1 702
В Рівному оржівський ”ОДЕК” завдяки влучним ударам Андрія Новака (27 хвилина) та Руслана Тулігловича (50 хвилина з пенальті) здолав місцевий ”Водник” — 2:0. Гості догравали поєдинок в меншості. На 67 хвилині головний арбітр матчу Юрій Веремчук видалив воротаря оржівців Юрія Кособуцького за нецензурний вислів на адресу... партнера по команді. ”Водники” не змогли скористатися чисельною більшістю. Сарненський ”Маяк” не залишив каменя на камені від рівненського ”Хіміка”. Вдома підопічні Миколи Клеваки здобули більш ніж впевнену перемогу — 5:0. Вже в першому таймі господарі довели свою перевагу — 4:0. Відзначилися Артем Українець (23), Анатолій Борейчук (32), Володимир Мосійчук (36), Анатолій Примак (44). Після перерви сарненчани забили лише один м’яч (75 хвилина стала щасливою для Ярослава Нестерчука). На цій же хвилині був вилучений Сергій Свиридов (”Хімік”) за фол останньої надії. Одного гола вистачило здолбунівському ”Волинь-Цементу”, аби здобути перемогу у Березному. На 55 хвилині ворота місцевого ”Случа” розпечатав Дмитро Безменський. Це сталося через дві хвилин після нереалізованого господарями пенальті. Не обійшлося без вилучення і в матчі ”Штурм-МЕГУ” — ”Варіант”. На 56 хвилині межі футбольного поля залишив гравець з Кузнецовська Михайло Тивончук за друге попередження. На цей момент рахунок був 1:0 на користь господарів (Юрій Козлюк відзначився на 28 хвилині). А коли збігав компенсований час поєдинку, Іван Петрович (90+1) встановив остаточний рахунок — 2:0. Інший кузнецовський клуб ”Ізотоп-РАЕС” здолав вдома володимирецьку ”Енергію” — 3:0. Господарі перемогли завдяки дублю Олександра Федіни (44, 50) та Олександра Колоса (39, з пенальті). Не обійшлося без вилучення і в матчі ”Буран-Славія” — ”Сокіл”. Вже на 18 хвилині за фол останньої надії був вилучений гравець радивилівської команди Сергій Грицишин. Номінальні господарі скористалися з цього двічі. На 27 хвилині забив Юрій Гордійчук, а на 56 — Віктор Газлицький. Результати ігор: ”Водник” — ”ОДЕК” — 0:2 (юнаки – перенесення), ”Ізотоп-РАЕС” —”Енергія” — 3:0 (0:1), ”Буран-Славія” — ”Сокіл” — 2:0 (2:0), ”Случ” — ”Волинь-Цемент” — 0:1 (3:0), ”Штурм-МЕГУ” — ”Варіант” — 2:0 (7:0), ”Маяк” — ”Хімік” — 5:0 (0:0). Лідирує у чемпіонаті ”ОДЕК” — 36 очок та гра у запасі. На одне менше у ”Волинь-Цемента” та ”Маяка”. 34 в активі у ”Штурма-МЕГУ” і 31 у ”Ізотопа-РАЕС”. Серед бомбардирів — двовладдя. По десять голів забили Олександр Довгалець-старший (”Волинь-Цемент”) та Віктор Оніщук (”Водник”). У другій лізі продовжує лідирувати ФК ”Вельбівно” — 29 очок. На одне менше у ФК ”АМАКО Гоща”. У двох команд по 26 очок — ”Олімп” (Сарни) та ”Спартак” (Дубно). Знову продемонстрував свої бомбардирські якості гощанський гравець Олег Буркалець. Забивши ще два м’ячі він довів свій показник до 23 голів. Результати ігор: ”Олімп” — ”Високовольтник” — 2:0, ФК ”Вельбівно” — ”Горизонт” — 2:0, ”Спартак” — ”Горинь” — 0:0, ”Рівень-Верес-2” — ”Полісся” — 1:1, ФК ”Квасилів” — ФК ”АМАКО Гоща” — 1:3.