У чемпіонаті двовладдя

Спорт 04-жов, 2007, 16:419 prov 1 367
Це сталося після того, як чинний чемпіон області вдома розійшовся миром із костопільським “Штурмом-МЕГУ” — 1:1. Обидві команди претендують на медалі змагань і тому поєдинок вийшов справді бойовим. Вже на десятій хвилині гравець ”ОДЕКа” Андрій Давидюк відгукнувся на передачу Володимира Поліщука і відкрив рахунок. Через чотири хвилини гості залишилися у меншості — за гру рукою за межами штрафного майданчика був вилучений воротар Артем Шкуматов. Проте господарі не змогли скористатися чисельною перевагою. Навпаки — на 29 хвилині Юрій Козлюк зумів зрівняти рахунок. В час, що залишився, господарі намагалися забити. Проте захист студентів та воротар Павло Печінський цього не дозволили зробити — 1:0. ”Волинь-Цемент” вдома, завдяки голу граючого тренера та кращого бомбардира чемпіонату Олександра Довгальця-старшого (62 хвилина), святкував перемогу над ”Бураном-Славією” — 1:0. Сарненський ”Маяк” не мав проблем із кузнецовським ”Ізотопом-РАЕС” — 2:0. у господарів відзначилися Олег Стафійчук (39 хвилина) та Віталій Миронець (82). У боротьбі аутсайдерів радивилівський ”Сокіл” вдома здолав володимирецьку ”Енергію” — 2:1. Гості на дев’ятій хвилині вийшли вперед (Василь Новецький). Господарям, аби відігратися і стати першими, знадобилося дві хвилини. На 60 хвилині Леонід Полімарчук зрівняв рахунок, а на 62 Юрій Андрісюк приніс перемогу своїй команді. У двох поєдинках перемогу святкували гості. Березнівський ”Случ” у Кузнецовску здолав ”Варіант” (Олександр Радчук 80 хвилина), а у рівненському дербі ”Хімік” переміг ”Водник” 3:2. У господарів відзначилися Михайло Шитюк (57 хвилина) та Валерій Лепуга (70), а у гостей дубль на рахунку Вадима Жака (75 та 86) та гол Вадима Цимбалюка (30). Результати ігор: “Сокіл” — “Енергія” — 2:1 (юнаки – перенесення), “Волинь-Цемент” — “Буран-Славія” — 1:0 (3:1), “Варіант” — “Случ” — 0:1 (1:0), “ОДЕК” — “Штурм-МЕГУ” — 1:1 (1:6), “Водник” — “Хімік” — 2:3 (-:+), “Маяк” — “Ізотоп-РАЕС” — 2:0 (1:0).

У списку бомбардирів лідирує Олександр Довгалець-старший (”Волинь-Цемент”) — 11 голів (3 — з пенальті). Десять у Віктора Онищука (”Водник”). По дев’ять м’ячів у двох футболістів: Андрія Давидюка (”ОДЕК”) та Юрія Козлюка (”Штурм-МЕГУ”).