Спорт 03-кві, 2008, 10:179 prov 1 380
У п’ятницю поновлюється чемпіонат України з футболу у другій лізі, де виступає рівненський “Верес”. У стартовому матчі другої половини змагань наша команда прийматиме вдома столичний клуб ”Оболонь-2”. У першому колі рівняни зазналиа нищівної поразки — 0:7 і намагатимуться взяти реванш. Чи вдасться їм це зробити, можна буде подивитися о 16 годині на стадіоні ”Авангард”. Після першої половини змагань наша команда набрала 20 очок (шість перемог, дві нічиї та вісім поразок) і посідає дев’яту сходинку турнірної таблиці. Лідирує у чемпіонаті команда ”Княжа” зі Щасливого — 39 очок.

***
Після сенсаційної перемоги над донецьким ”Шахтарем” черговий виграш здобула сімферопольська ”Таврія”, за яку виступає млинівчанин Володимир Гоменюк. Наш земляк взяв активну участь у перемозі над донецьким ”Металургом” — 2:1 і забив другий гол. На рахунку Володимира 12 м’ячів у чемпіонаті і він ділить друге-третє місця у списку бомбардирів чемпіонату.

***
Баскетбольний сайт //www.basket.com.ua підбив підсумки регулярного чемпіонату і склав рейтинг ефективності гравців за кількома показниками. Приємно, що в десятку ввійшли представники БК-93 ”Пульсар”. Зокрема це капітан команди Анатолій Дубнюк. Він був четвертим за очками забитими в середньому за матч — 15,43; п’ятим за кількістю проведених хвилин на майданчику (в середньому 30,48) і за втратами — 2,33; восьмим за підборами — 6,33. Сьоме місце за влучаннями триочкових кидків посів Дмитро Дятловський — 43,3%.

***
Триває першість України з баскетболу серед команд вищої ліги. БК ”Сарни”, який змагається за 11-18 місця, приймав вдома запорізький ”ФЕРО-ЗНТУ”. У першому матчі господарі поступилися — 86:95, а в повторному перемогли — 90:79. У турнірній таблиці БК Сарни” посідає перше місце — 29 пунктів. На одун пункт відстають відразу три команди — “ДУЕП” (Дніпропетровськ), “Харків-Політехнік” та “Аджалик” (Южний).

***
Посівши друге місце у зональних змаганнях ІІІ спортивних ігор школярів України з баскетболу, збірна команда Рівненської області вийшла у фінал. Наша команда перемогла збірні Львівської області — 85:69, Волинської — 65:56, Івано-Франківської — 75:58, Хмельницької — 70:64 і поступилася переможцю зони збірній Києва 38:88.

***
Срібні нагороди здобули рівненські волейболістки в зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу серед дівчат 1991 року народження, що відбувся у Рівному. У фіналі господарки у складі Олени Басанової та Валентини Грицюк поступилися збірній команді “Суми-Дніпро” — 0:2. Третіми буди волейболістки Херсонської області. Загалом у змаганнях взяли участь п’ятнадцять пар, які представляли Іллічівськ, Дніпропетровськ, Суми, Херсонську область, АР Крим, Запоріжжя, Рівне та Рівненську область.

***
Завершилися змагання з волейболу серед жінок у залік Універсіади ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в Рівненській області. У своїх групах вищих навчальних закладів стали спортсменки МЕГУ та ”Європейського університету”.

***
Четверте місце посіла збірна Рівненської області на змаганнях з греко-римської боротьби в залік ІІІ Спортивних ігор школярів, що відбулися в Мукачево, а на аналогічних змаганнях з вільної боротьби представники Рівненщини були четвертими у Львові. Призерами стали Марія Щигель — срібло, Віталій Руденко, Ірина Новосилецька, Лариса Скоблюк та Анастасія Ващишина — бронза.

***
В Кіровограді відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів, у якому збірна області посіла чотирнадцяте місце з 24 команд-учасниць змагань. Виконав норматив майстра спорту вихованець Кузнецовської комплексної дитячо-юнацької cпортивної школи РАЕС Дмитро Булан, який у ривку підняв штангу 115 кг, поштовх — 135 кг, за сумою двоборства — 250 кг і посів дев’яте місце. Тренує спортсмена Сергій Левчик.

***
Впродовж двох днів у Луцьку проходив чемпіонат України з кіокушинкай карате (версія ІКО) серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь вихованці Корецької ДЮСШ. Наші земляки здобули: Валерія Фалко — перше місце (у віковій категорії 10 років); другі місця — Роман Пантус (17 років), Орест Ткачук (11 років), Катерина Гальчук (15 років); треті місця — Максим Дулюк (14 років), Олександр Білецький (12 років), Михайло Пирхал (14 років), Аліна Воротнікова (16 років). Тренує спортсменів Олександр Добровольський.