Тернопільські міліціонери знищили майже тонну наркотичних речовин
Майже тонну наркотиків, психотропних речовин та обладнання для виготовлення дурману днями знищили тернопільські міліціонери. З димом пішли центнери марихуани, макової соломки, кілограми психотропних речовин. Зібраний оперативниками за три місяці...









