Без підбору виграти складно

Спорт 04-гру, 2009, 13:099 prov 915
Продовжує безвиграшну серію у чемпіонаті України з баскетболу у суперлізі рівненський БК-93 ”Пульсар”. Чергове фіаско наш колектив зазнав у Дніпродзержинську проти місцевої команди „ДніпроАзот” — 67:93 (13:24, 16:27, 19:20, 19:22).

Провальною видалася перша половина, яку гості програли з різницею більше двадцяти очок. Після перерви підопічні Михайла Переверзія заграли активніше, що позначилося на рахунках по чвертях. Хоч рівняни і поступалися, але з мінімальною різницею. За такої переваги у рахунку „Дніпро-Азот” вже не мав проблем довести гру до логічного завершення.
Одна з причин поразки рівняни — програли щит. За весь матч гравці БК-93 „Пульсар” зробили 29 підборів (10 на чужому та 19 на своєму полі), тоді як суперник — 48 (17 на чужому та 31 на своєму). А перемогти без переваги під щитами надскладно, майже неможливо. Що говорити, якщо найкращий показник по підборам має розігруючий команди Ілля Шемосюк — 9. На жаль, не пішли кидки у наших „снайперів”. З двадцяти дальніх кидків влучними були лише чотири. Виконання триочкових кидків є одним із козирів нашої команди. У Дніпродзержинську він не зіграв...
Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 ”Пульсар”:
— Повністю програли підбір, особливо в першій половині на своєму щиті, що й позначилося на очках. Крім того, не зуміли забити катастрофічно багато м’ячів – очок тридцять точно. Не раз м’ячу, здавалося б, не було куди подітися, але до корзини він не влітав. З дальньої дистанції також нічого забити не спромоглися. Все це в підсумку й визначило результат.
Георгій Ступенчук, головний тренер БК “ДніпроАзот”:
— Сьогодні в першій та другій чвертях нам вдавалося практично все. Завдання, яке ми ставили перед гравцями – захиститися на власному кільці та побігти у відрив – було виконано. Потім за рахунок зміни захисту нам вдалося деморалізувати суперника. Всі відіграли в ту силу, в яку вони мали відіграти сьогодні. Перша перемога надзвичайно важлива і в моральному, в психологічному плані. Зараз гравцям головне – повірити в себе.
У складі рівнян відзначилися: Павло Улянко та Олексій Полторацький — по 15 очок, Анатолій Дубнюк — 13, Ілля Шемосюк — 7, Андрій Артимович та Олексій Рябінін — по 5, Артем Шелуха — 4 та Дмитр Антонець — 3. У господарів найрезультативнішими були: Ламар Карім — 26, Юріс Умбрашко — 17 та Мігель Мортон — 16.
Поступилися у Дніпродзержинську дублери БК-93 „Пульсар” — 53:113.
Результати решти ігор: “Ферро-ЗНТУ” — БК “Донецьк” — 102:92 (дублери — 76:82), “Політехніка-Галичина” — МБК “Миколаїв” — 88:76 (87:67), “Говерла” — “Будівельник” — 53:75 (68:74), “Грифони” — “Азовмаш” — 58:89 (65:92), БК “Одеса” — “Дніпро” — ­80:78 (54:83), “Хімік” — “Кривбасбаскет” — 82:79 (58:63).
У вівторок БК-93 „Пульсар” провів черговий поєдинок в рамках Кубка Суперліги. У Сімферополі наша команда зустрічалася із місцевими „Грифонами” і поступилися з рахунком 63:71 (18:17, 15:24, 15:17, 15:13).

Удома наша команда зіграє у суботу. В чемпіонаті України підопічні Михайла Переверзія прийматимуть сімферопольських „Грифонів”.