На останок грюкнули дверима

Спорт 03-чер, 2010, 12:099 prov 1 304

Рівненський БК-93 “Пульсар” на мажорній ноті завершив надскладний сезон у суперлізі чемпіонату України. На виїзді підопічні Михайла Переверзія здолали непримиренного суперника — львівську “Політехніку-Галичину”. В останньому матчі чемпіонату в боротьбі за 9-14 місця такі результати — 100:78 (22:29, 14:27, 15:18, 27:26).
Гості з перших хвилин продемонстрували бажання перемогти. Активно діючи в захисті, рівняни результативно атакували. З кожною чвертю різниця в рахунку збільшувалася. Особливо вдалою вийшла для БК-93 “Пульсар” друга десятихвилинка. Підопічні Михайла Переверзія на одному диханні провели заключний поєдинок. Гості за основними показниками повністю переграли львів’ян: 66,7 % проти 54,8% за двохочковими кидками 57,1 % проти 40,7% триочкових та 94,1 % проти 61,1 % за штрафними. Наслідком таких дій стала більш ніж двадцятиочкова перевага БК-93 “Пульсар” — 100:78. І це при тому, що на грі були відсутні Артем Шелуха, Олексій Рябінін та Олексій Полторацький.
Олег Пелех, головний тренер БК “Політехніка-Галичина”:
— Сьогодні гравці нашої команди вже у відпустці. Вони належно не підготувалися до зустрічі, думали, що м’яч сам буде залітати у кошик.
Михайло Переверзій, старший тренер БК “Пульсар”:
— Команді була необхідна перемога. У нас зараз складні часи й перемагати потрібно було, насамперед, в психологічному плані. Окрім цього, нам сьогодні вдалося продемонструвати феноменальний відсоток влучань штрафних”.
Серед рівнян відзначалися: Ілля Шемосюк — 27 очок, Вадим Рєка — 25, В’ячеслав Ковалевський — 19, Віктор Герасимчук — 12, Андрій Гусаківський — 8, Вадим Коваль — 6, Олександр Коровьяков — 3. У господарів найрезультативнішими були Микола Лепоєвіч — 19 пунктів, Шон Фінн — 15 та Нік Вільямс — 14.
А чемпіоном став маріупольський “Азовмаш”, який переміг у п’ятій серії, здолавши столичний “Будівельник” — 77:70.