Українці вдома відпочивали

Спорт 28-чер, 2007, 19:379 prov 1 286
Передувало початку гонки представлення гонщиків на солідних ”байках”. З перших стартів пішла жорстка чоловіча боротьба за Кубок між латишами та поляками. Часто заїзди зупинялися через падіння гонщиків. На щастя, без серйозних наслідків. Проте тут без варіантів для суперників від’їздив польській легіонер ”Урагану” Павел Месьонц. Жодному із суперників не вдалося відібрати у нього бодай очко. У п’яти стартах він набрав максимум очок (п’ятнадцять) і виборов головний приз. Друге місце з дванадцятьма очками здобув Леонід Паура з Латвії. А от третього призера визначив перезаїзд. По одинадцять пунктів набрали Григорій Лагута (Латвія) та Лукаш Ломан (Польща). Вболівальники впродовж гонки активно підтримували Григорія і він виправдав їх сподівання. Зі старту він захопив лідерство і, першим фінішувавши, піднявся на третю сходинку подіуму. Українські спортсмени посіли з дванадцятого по шістнадцяте місця.

В перервах гонки виступали червоноградці Юрій та Едуард Петрови на мотоциклах з об’ємом двигуна 125 куб. см.

Тим часом у Міжнаціональній спідвейній лізі відбулася одна гонка. У Тольятті місцева команда ”Мега-Лада” приймала СК ”Турбіну” з Балаково і перемогла 44:34. Через сильну зливу гонка закінчилася після тринадцятого заїзду. У господарів кращим був Раян Салліван — 12 пунктів, а у гостей — десять очок привіз Роман Поважний.