Рівне:

Створення та просування сайтів

У числі 200 кращих університетів України – два ВНЗ з Рівненщини

Рівненська область 15-чер, 2010, 10:209 Lobanovskiy 1 413
У першій сотні університетського рейтингу «ТОП 200 Україна», який минулого тижня оприлюднили спеціалісти наглядової ради міжнародної експертної групи з визначення рейтингів університетів (IREG Observatory) опинився лише один ВНЗ з Рівненщини. Так, на 73-тій позиції рейтингу розташувався Національний університет водного господарства та природокористування. Нагадаємо, минулого року НУВГП перебував на дві сходинки вище.
Ще один заклад з Рівненщини – Національний університет «Острозька академія» - який минулого року був на 110 місці, цьогоріч піднявся на одну сходинку і став 109-тим.
Очолили ж рейтинг Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та Харківський національний університет ім. Василя Каразіна, які зайняли відповідно перше, друге та третє місця. Четверте, п’яте і шосте місця – відповідно у Національного медичного університету ім. Олександра Богомольця, Харківського технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Національного гірничого університету. Замикають десятку найкращих ВНЗ України Дніпропетровський національний університет, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет біоресурсів та природокористування України і Донецький національний університет.
Методика визначення рейтингу кожного ВНЗ була запропонована кафедрою ЮНЕСКО і передбачала визначення інтегрованого індексу рейтингової оцінки, яка у свою чергу включала індекс якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору