Рівне:

Створення та просування сайтів

ернопільські міліціонери викрили самогонницю

Тернопільська область 31-січ, 2011, 08:599 Lobanovskiy 925
У перші дні нового року тернопільські міліціонери викрили факт підпільної торгівлі спиртним в одному із районів області. За незаконне виготовлення та реалізацію фальсифікованих міцних напоїв працівники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Теребовлянського райвідділу міліції притягують до відповідальності 72-річну місцеву жительку. Жінка, не зважаючи на похилий вік, взялася торгувати фальсифікованим спиртним.
Раніше пенсіонерка придбала на ринку у Хоросткові Гусятинського району декілька літрів спирту. Вдома розбавила його звичайною водою та вдало реалізувала місцевим п’яничкам. Підпільний бізнес сподобався. Пенсіонерка домовилася з жителькою сусіднього району, щоб та привезла їй додому більшу партію спирту. Напередодні свят торгівля йшла повним ходом.
Таку бурхливу діяльність не могли не помітити місцеві правоохоронці. Одному з постійних клієнтів жінка продала 6 літрів сурогату, запросивши за нього майже півтори сотні гривень. Пенсіонерка виготовляла фальсифікат на очах у покупців. Робила це просто - змішувала спирт із водою та розливала у пластмасові півторалітрові пляшки. Покупців запевняла, що у проданому алкоголю немає ніяких добавок. Міліціонери затримали лиходійку на гарячому. У неї вдома вони вилучили 50 літрів спирту. Фальсифікований алкоголь правоохоронці направили на експертизу. Міцний напій ніс загрозу для здоров’я та життя людей, що його купляли. Зловмисниця не надто переймалася цим, головне, аби непогано заробити.
Порушено кримінальну справу за незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів. Триває розслідування.

Обласне управління внутрішніх справ в Тернопільській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору