Рівне:

Створення та просування сайтів

Пожежі на Паску

Кримінал 24-апр, 2008, 13:029 prov 1 118
Як повідомив помічник начальника ГУ МНС у Рівненській області Віктор Козак, найпоширенішими причинами пожеж були порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання та приладів опалення. Лише завдяки професіоналізму вогнеборців, а, подекуди, і щасливій випадковості, загибелі людей під час цих пожеж вдалося уникнути. Загальна сума матеріальних збитків становить більше трьохсот тисяч гривень. Проте духовний біль прихожан, у яких безжальний вогонь знищував будівлі храмів, навряд чи піддається оцінці.
Наближається Великдень. Тому і не дивно, що саме в цей період значно зросла увага співробітників держаного пожежного нагляду МНС до церковних споруд. Адже в ці святкові дні культові заклади відвідує велика кількість населення. До того ж під час служби в приміщеннях церков священнослужителі та прихожани використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупченні людей.
З метою запобігання випадкам пожеж ув культових закладах співробітники Головного управління МНС в області проводять рейдові перевірки протипожежного стану церковних споруд Рівненщини. Зі священнослужителями області проводиться роз‘яснювальна робота щодо дотримання вимог пожежної безпеки та обережного поводження з вогнем під час Пасхальних церковних служб. Кожному священику вручили пам‘ятку про порядок дій у разі виникнення пожежі. Крім того, в найбільших храмах області у Пасхальну ніч чергуватимуть спеціалісти МНС, члени добровільних пожежних дружин, бійці відомчої та місцевої пожежохорони.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору