Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині причиною трьох самогубств стала оковита

Рівненська область 14-гру, 2011, 10:249 prov 984
За три дні у Володимирецькому районі міліціонери зафіксували три факти пов’язані з самогубством. Причиною слугувала оковита, яку вживали потерпілі. За статистикою Україна посідає одне з провідних місць серед країн світу за рівнем суїцидів. Інколи дивуєшся людям: ніби все добре — живуть, працюють, мають чудові сім’ї, дітей, гроші, здоров’я... Однак, що змушує їх власноруч обривати своє життя – таємниця, яку вони забирають із собою. Іноді прикриває завісу цієї таємничості не що інше, як зловживання оковитою.
Днями у Володимирецькому районі покінчив життя самогубством 33-річний непрацюючий мешканець села Каноничі. Того фатального дня Сергій, як завжди, напідпитку, повернувся додому, де проживав разом зі своїми старенькими батьками. Матір зі сльозами на очах згадує слова сина, коли той заявив, що повіситься, або отруїться таблетками. Чоловік, не зважаючи на жодні слова та намагання рідних його заспокоїти, схопив капронову мотузку та побіг в сторону лісу. Аби запобігти лиху, наляканий батько помчався вслід за сином, та старість дала про себе знати і чоловік втратив його з поля зору. А через деякий час все ж таки знайшов «горе-сина» без ознак життя, повішеним на дереві. Правоохоронці встановили, що потерпілий зловживав спиртними напоями та неодноразово лікувався в медичних закладах з психічними розладами.
Наступного дня у Володимирці стався ще один неприємний інцидент, пов'язаний із самогубством, проте цього разу обійшлося без покійників.
– До чергової частини Володимирецького райвідділу надійшло повідомлення з лікарні, що після спроби самогубства в реанімаційне відділення доставлено 31-річного місцевого жителя, – повідомив начальник Володимирецького РВ УМВС Степан Рубель. – Як стало відомо, напередодні цих подій, молодик добряче хильнув зайвого, а повернувшись посеред ночі додому, вирішив піти з життя. Серце матері відчуло біду: саме вона й виявили в під’їзді будинку сина, який був повішений на власному шарфі та викликала медиків.
А трохи згодом оперативний черговий зареєстрував ще один факт спроби самогубства – сільський хлопець намагався прискорити смерть, перерізавши собі вени. На щастя усе закінчилась добре. Свою неадекватну поведінку та безглуздий вчинок «герой» міліціонерам так і не пояснив.
Про це Провінційці повідомила Марія МЕЛЬНИК, Володимирецький РВ.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору