Рівне:

Створення та просування сайтів

Перебродівська «гра у піжмурки» із неповнолітнім тривала чотири години

Рівненська область 21-січ, 2012, 12:139 prov 914
Днями до чергової частини Дубровицького райвідділу міліції надійшло повідомлення від батьків 14-річного Юрія, мешканця села Переброди Дубровицького району, про зникнення їхнього сина ще 13 січня. На «ноги підняли» майже всю околицю — вже через кілька годин хлопчина був удома.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яку очолив т.в.о. начальника Дубровицького РВ УМВС Павло Шкодич. Відразу ж працівники міліції встановили, що Юрко — мандрівник зі стажем. Уже неодноразово він безпричинно залишав місце проживання, але через деякий час повертався додому. Рідня його розшукувала власними зусиллями, тому за допомогою тоді не звертались, бо знали, що якщо не знайдуть, то сам прийде.
Цього разу напередодні зникнення хлопця бачили в школі близько 17 години 13 січня — хлопчина гуляв коридорами навчального закладу. Та після цього слід хлопця «простиг». На горищі сараю, де час від часу полюбляв бувати Юрко, знайшли дві ковдри, рюкзак із шкільними приладдям «загубленця» та деякі продукти харчування. Однак його самого у сховку не було.
Максимум зусиль доклали співробітники міліції на розшук мандрівника.
Юрко не перший в родині мандрівник. Його тато в юних роках теж мав ганебну звичку подорожувати по кілька днів, а рідний його брат зникнувши одного разу, вантажними потягами доїхав аж до Москви.
Перебродівська «гра у піжмурки» закінчилась через чотири години. Юрка знайшли під ліжком у будинку його тітки себе місце під ліжком. Пред тим він переховувався неподалік від свого будинку у сусідів на горищі сараю. Допомагали йому у переховуванні товариші — приносили йому продукти харчування, одяг, найнеобхідніше.
Хлопчина знав, що його шукають, але додому не хотів повертатися. Як з’ясувалося, йому подобалося спостерігати за власними пошуками. Нинй Юрій перебуває вдома, стан його здоров’я задовільний.
— За невиконання батьками хлопця обов'язків щодо його виховання складено протокол про адміністративне правопорушення, — зазначив т.в.о. начальника Дубровицького РВ УМВС Павло Шкодич. — Юркові витівки можуть обійтися штрафом, який доведеться сплатити із бюджету багатодітної родини.
Натомість працівники міліції з «юним мандрівником» провели профілактичну бесіду. Та й удома на хлопця чекала серйозна розмова. Юрко проживає у благополучній сім’ї, де крім нього виховуються ще п’ятеро дітей.
Галина ДЕМ’ЯНЕЦЬ, Дубровицький РВ
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору